ПРОЕКТИ
Все за темою
Колишній прес-офіцер Влад Якушев написав книгу для тих, хто боїться читати про війну
2921
07 Серпня 2018
Мар'яна Олійник
«Детектор медіа»
Книга «Карателі» незабаром вийде друком у київському видавництві «ДІПА».
Уряд Канади засудив анексію Криму та закликав Росію звільнити Сенцова та інших українських політв'язнів
243
28 Липня 2018
«Детектор медіа»
28 липня канадський уряд оприлюднив заяву, в якій засудив анексію Криму та відкриття Керченського мосту, а також закликав Росію звільнити українських політв'язнів.
Нацрада розраховує у вересні презентувати документ щодо санкцій проти російських медіа та чиновників, причетних до незаконного мовлення в Криму
391
22 Липня 2018
«Детектор медіа»
Про плани щодо введення санкцій через захоплене Росією в Криму теле- та радіомовне обладнання у Нацраді говорили ще в березні 2018 року.
Російського блогера Медісона внесли в базу «Миротворця»
611
21 Липня 2018
«Детектор медіа»
Російського блогера Іллю Давидова, відомого як Ілля Медісон, 19 липня внесли в базу центру «Миротворець».
«Кримська солідарність» розцінює обшук у Гульсум Алієвої як тиск за журналістську та правозахисну діяльність
164
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Об’єднання «Кримська солідарність» розцінює обшук у активістки і журналістки Гульсум Алієвої, дочки фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір», як тиск і переслідування за інформаційну діяльність і активну допомогу всім, кого переслідують у Криму.
Український фільм «Межа очікування» потрапив до шортлиста Мадридського кінофестивалю
911
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Стрічка про зниклих безвісти в Криму та на Донбасі потрапила до шортлиста 8-го Мадридського міжнародного кінофестивалю у категорії «Найкращий режисер документального фільму іноземною мовою». Переможці стануть відомі 28 липня.
У Криму підконтрольна РФ «Громадська палата» склала список «кримоненависників», до нього потрапили журналісти, актори та посадовці
435
18 Липня 2018
«Детектор медіа»
Так звана моніторингова група «Громадської палати» анексованого Росією Криму склала список осіб, які, на її думку, начебто розпалюють міжнаціональну ворожнечу на півострові. До списку потрапили українські та російські посадовці, журналісти, письменники, артисти та інші публічні особи.
Голові Союзу журналістів Росії Володимиру Соловйову на три роки заборонили в'їзд в Україну
270
18 Липня 2018
«Детектор медіа»
Департамент захисту національної державності Служби безпеки України зазначив, що «в інтересах забезпечення національної безпеки України, 22 лютого 2018 року громадянину Російської Федерації Соловйову Володимиру Геннадійовичу винесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки».
Американський журналіст Кіт Річбург: «Журналіст має бути в першу чергу правдивим, а не об’єктивним»
1328
18 Липня 2018
Катерина Толокольнікова
Колишній міжнародний кореспондент The Washington Post із 30-річним стажем розповів про те, що найважливіше пам’ятати репортеру в зоні конфлікту, а також поділився думками щодо головних викликів сучасної журналістики — економічних моделей ЗМІ, засилля фейкових новин та конкуренції з акаунтами політиків у соцмережах.
Що робити з Кримом та Донбасом після повернення? ЗМІ мають шукати відповіді вже тепер
1333
17 Липня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
У матеріалах наших ЗМІ майже повністю проігноровано дуже значний чинник — чинник населення окупованих територій. Зокрема й такий аспект — як поставитися до цих людей після повернення окупованих територій.
Загалом сторінок: 443 / Загалом записів: 4423
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop