Все за темою
Чеські кінематографісти оголосили голодування на підтримку Сенцова
83
21 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Український режисер Олег Сенцов з 14 травня голодує в російській колонії з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. Сьогодні – 100-й день його безстрокового голодування.
Активісти записали відеозвернення до президента Макрона з проханням допомогти звільнити Сенцова
185
20 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Завтра минає 100 днів з часу оголошення Олегом Сенцовим безстрокового голодування. З 14 травня український режисер голодує в російській колонії з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.
Лінас Лінкявічюс закликає РФ звільнити Сенцова та інших політв’язнів
170
20 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс вкотре закликав РФ негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова та решту політв'язнів Кремля
У Німеччині активісти провели пікет на підтримку Сенцова біля замку, де зустрічалися Меркель та Путін
383
19 Серпня 2018
«Детектор медіа»
18 серпня біля замку Мезерберґ під Берліном, де ввечері зустрічалися лідери Німеччини і Росії, відбувся пікет із закликами до РФ звільнити українського режисера Олега Сенцова, який голодує в російській колонії понад три місяці.
У Москві провели щомісячну акцію на підтримку Сенцова та інших українських політв'язнів
218
19 Серпня 2018
«Детектор медіа»
18 серпня у столиці РФ на вул. Тверській активісти провели щомісячну акцію на підтримку українських політв'язнів «Стратегія-18».
Фракція «зелених» в Бундестазі закликала Меркель виступити під час зустрічі з Путіним за звільнення Сенцова
229
18 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Голова фракції партії «Союз-90» / «зелені» в Бундестазі Катрін Герінг-Еккардт закликала канцлера ФРН Ангелу Меркель під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним виступити за звільнення українського режисера Олега Сенцова з російської колонії.
Сенцов втрачає надію та попросив більше не казати йому, що свобода наближається - Каплан
279
18 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Український режисер Олег Сенцов, який 97-й день голодує в російській колонії, «більше не вірить» у те, що звільнення наближається, заявляє його двоюрідна сестра Наталія Каплан.
На 100-й день голодування Сенцова PEN Ukraine проведе акцію біля посольства РФ у Києві
281
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Неурядова організація PEN Ukraine спільно з громадською організацією «Центр громадянських свобод» (Center for Civil Liberties) 21 серпня проведе в Києві під посольством РФ акцію на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який понад три місяці голодує в російській колонії.
Посольство США в Україні підтримало заяву експертів ООН щодо звільнення Сенцова
195
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
15 серпня експерти ООН зробили офіційну заяву, у які закликали російську владу негайно звільнити утримуваного в колонії РФ українського режисера Олега Сенцова, який понад три місяці голодує з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів у Росії.
У Чорноморську на музичному фестивалі закликали звільнити Сенцова
236
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
16 серпня у Чорноморську на Koktebel Jazz Festival українська група Dakh Daughters під час виступу закликала звільнити утримуваного в колонії РФ українського режисера Олега Сенцова.
Загалом сторінок: 89 / Загалом записів: 886
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop