Все за темою
Гендиректор Triolan: «Із медіагрупами у нас довірчі стосунки в питаннях абонентської бази»
1501
19 Жовтня 2018
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
«1+1 медіа» уклала угоду з Triolan на 2019 рік. «Детектор медіа» розпитав гендиректора провайдера Вадима Сидоренка про оновлений пакет, вартість контенту й систему білінгу.
Дике поле інтернету
790
19 Жовтня 2018
Галина Петренко
П’ять запитань про те, як інтернет-провайдерам легально заробити на телебаченні.
  Сергей Бойко: «Кабельные операторы должны показать свои зубки»
2277
17 Жовтня 2018
Наталія Данькова
Руководитель Big Data UA о продажах рекламы отдельно для ОТТ и IPTV, о слабости индустрии кабельных провайдеров, двойной игре со стороны медиагрупп, об открытии абонентских баз.
«Інформаційні технології» повідомляють про відновлення ретрансляції телеканалів StarLightMedia
1902
08 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Провайдер «Інформаційні технології», який з 1 жовтня припинив ретрансляцію каналів медіагруп StarLightMedia, «1+1 медіа» та Inter Media Group, повідомляє про відновлення ретрансляції телеканалів медіагрупи StarLightMedia. Про це йдеться в розповсюдженому релізі.
Втрати абонбази «Інформаційних технологій» будуть серйозними, але не вбивчими – Івасюк
1389
08 Жовтня 2018
Галина Петренко
На київського провайдера «Інформаційні технології», з яким нещодавно розірвали угоди три медіагрупи, чекають серйозні втрати абонентської бази, проте катастрофою для компанії це не стане. Таку думку висловив директор «Ланет» Маріан Івасюк під час конференції УКОЗ, яка тривала 4–7 жовтня в Буковелі.
Завелике роялті чи андерепортинг: що не поділили київський провайдер і три медіагрупи
1714
03 Жовтня 2018
Наталія Данькова
Як конфлікт між «Інформаційними технологіями» та медіагрупами «1+1 медіа», StarLightMedia та Inter Media Group може вплинути на ринок?
Київський провайдер з 1 жовтня вимкнув телеканали медіагруп «1+1 медіа», StarLightMedia та Inter Media Group (ДОПОВНЕНО)
2744
01 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
З 1 жовтня київський провайдер платного телебачення «Інформаційні технології» припинив ретрансляцію та вимкнув у своїй мережі телеканали медіагруп «1+1 медіа», StarLightMedia та Inter Media Group.
Вікторія Цомая, «Воля»: Наш серіал – це лише перший крок у виробництві власного контенту
811
25 Вересня 2018
Лілія Зінченко
«Детектор медіа»
Навіщо провайдер інтернету, телебачення та відеоконтенту «Воля» почав виробляти власний контент, чи виконує мовні квоти та чи вплинуло на кількість абонентів компанії вимкнення аналогового ефірного телебачення.
Netflix як панацея: хто і як прищепить українцям звичку платити за контент
1825
24 Вересня 2018
Мар'яна Закусило
Скільки українців готові платити за ТБ? Як провайдери можуть втримати абонентів? Чи змушуватимуть провайдери всіх мовників кодуватися на супутнику? Чого чекати українському ринку від Netflix і коли з’явиться український «нетфлікс»? Якими не зовсім правовими методами провайдери можуть допомогти подолати піратство? Про це та інше говорили учасники панельної дискусії «Ринок Pay TV в Україні», що відбулася 19 вересня в рамках міжнародного медіафоруму Kyiv Media Week.
«1+1 медіа» вирішила розвантажити Кіберполіцію Києва – Примаков (ДОПОВНЕНО)
4298
09 Вересня 2018
Галина Петренко
«Детектор медіа»
Група «1+1 медіа» вирішила подавати заяви до Кіберполіції про піратство контенту в усіх регіонах країни, щоб розвантажити київських поліцейських. Про це під час панельної дискусії «ОТТ-продукти та сервіси» в рамках конференції Telecom Ukraine 2018, яка триває цими днями в Одесі, розповів керівник відділу департаменту дистрибуції 1+1 Media Distribution Іван Примаков.
Загалом сторінок: 238 / Загалом записів: 2374
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop