16:12
Вівторок, 31 Березня 2020

Львівський медіафорум запустить фонд підтримки незалежних медіа

1 011
Команда Львівського медіафоруму разом із партнерами вирішила запустити фонд підтримки незалежних медіа – Media Emergence Fund.
Львівський медіафорум запустить фонд підтримки незалежних медіа
Львівський медіафорум запустить фонд підтримки незалежних медіа

Про це 31 березня повідомляється на сторінці медіафоруму в Facebook.

«Media Emergency Fund замовлятиме і фінансуватиме виготовлення соціального контенту, спрямованого на збільшення громадської солідарності та активності. У фокусі проєкту – суспільні ініціативи та успішні історії малого й середнього бізнесу у відповідь на кризу», – йдеться в описі. ⠀

Фінансова підтримка на виготовлення матеріалів дозволить редакціям знизити зарплатне навантаження в умовах нестачі надходжень від реклами та івентів. З іншого боку, створений контент формуватиме конструктивний порядок денний, повертаючи суспільству відчуття контролю через успішні приклади рольових моделей.

Прийом заявок від медіа розпочнеться незабаром, деталі оприлюднять у соціальних мережах та на сайті lvivmediaforum.com.

Крім того, команда Львівського медіафоруму закликала медіаспільноту — донорів, громадські організації та фонди долучатися до підтримки Media Emergency Fund. Зголошення чи ідеї для посилення ініціативи можна надіслати на пошту info@lvivmediaforum.com.

Нагадаємо, Львівський медіафорум (LMF), який мав відбутися 28-30 травня 2020 року, перенесли на травень 2021 року через пандемію коронавірусу COVID-19. 

Громадська організація «Львівський медіафорум» відкрила програму підтримки регіональних онлайн-видань, у рамках якої допоможе трьом редакціям впровадити інновації та працювати з аудиторією ефективніше. Реєстрація на конкурс триватиме до 15 квітня.

Читайте також

Фото: Львівський медіафорум / Facebook

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1011
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду