18:19
Четвер, 12 Вересня 2019

Канал «ПравдаТУТ» отримав дозвіл на тимчасове мовлення на Донеччині

12 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення задовольнила заяву ТОВ «Інформаційне агентство «ПравдаТУТ», м. Київ (логотип «ПравдаТУТ») про видачу дозволу на тимчасове мовлення у 4 містах Донецької області.
Канал «ПравдаТУТ» отримав дозвіл на тимчасове мовлення на Донеччині
Канал «ПравдаТУТ» отримав дозвіл на тимчасове мовлення на Донеччині

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Так, ліцензіат отримав змогу здійснювати цифрове наземне телевізійне мовлення у стандарті DVB-T/Т2 на територіях із особливим режимом мовлення: на 6 ТВК у Гірнику, 5 ТВК у Волновасі, 8 ТВК у Краматорську й 5 ТВК у Маріуполі Донецької області.

«Компанія буде створювати місцевого мовника, який висвітлюватиме ситуацію в Донецькій області. Дуже приємно, що, крім великих міст, таких як Маріуполь, мовники йдуть і в Гірник, Покровськ, Костянтинівку. Таким чином, ми поступово наповнюємо державний мультиплекс на сході, який наразі будується», − зазначив член Нацради Сергій Костинський.

Термін дії дозволу на тимчасове мовлення – 1 рік.

Раніше Нацрада видала нові дозволи на тимчасове мовлення Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»), ТОВ «ТРК «Львівська хвиля» («Львівська хвиля – радіо нашого міста»), а також мовникам ПАТ «НСТУ»: радіостанціям «Українське радіо», «Радіо «Промінь», «Радіо «Культура», «Українське радіо. Пульс» і телеканалам «UA:Перший», «UA:Культура», «UA:Донбас», «UA:Крим», «UA:Херсон».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
425
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду