10:47
П'ятниця, 9 Листопада 2018

Компанія YouControl стала членом Американської торговельної палати

Компанія YouControl стала членом Американської торговельної палати в Україні (American Chamber of Commerce, ACC). До Палати уже входить близько 600 учасників, серед яких міжнародні компанії та іноземні інвестори
Компанія YouControl стала членом Американської торговельної палати

Про це повідомляється на сайті YouControl.

Компанія зазначає, що членство в АСС дасть можливість експертам YouControl долучатися до комітетів та робочих груп, сформованих Палатою для вирішення проблем бізнес-середовища.

«Для нас членство в АСС це можливість обміну досвідом з колегами-членами Палати», ‒ розповіла експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl Наталія Чорногуб.

Нагадаємо, що 23 березня, співробітники Служби безпеки України провели обшуки в квартирі комерційного директора Олени Лапи, а потім у генерального директора YouControl Сергія Мільмана. Пізніше заступник директора з правових питань, адвокат ТОВ «Ю-Контрол» Данило Глоба повідомив, що підставою для обшуків в квартирах керівництва ресурсу YouControl стало рішення судді Шевченківського районного суду у кримінальному провадженні за статею 359 Кримінального кодексу.

27 березня пан Мільман заявив, що керівництво онлайн-сервісу хотіло написати офіційну пропозицію силовим структурам, які неодноразово просили надати їм доступ до системи YouControl.

2 січня Шевченківський районний суд Києва частково задовольнив клопотання слідчого Служби безпеки України (СБУ) та обрав заставу у розмірі 51 тис грн для засновника та директора аналітичного онлайн-сервісу YouControl Сергія Мільмана.

Низка громадських організацій, у тому числі медійних, звернулися до влади з відкритим листом щодо тиску на компанію YouControl, проти якої близько дев’яти місяців триває кримінальне провадження за фактом нібито несанкціонованого втручання компанії в роботу автоматизованих систем та комп’ютерних мереж, що знаходяться на балансі державних підприємств та відповідних органів публічної влади.

21 березня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо сервісу YouControl, який надає можливість отримати інформацію про контрагентів та який наразі судиться зі Службою безпеки України (СБУ) через начебто «несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних мереж»

YouControl - аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
376
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop