10:13
П'ятниця, 14 Вересня 2018

Всеукраїнська рекламна коаліація прийняла новий індустріальний стандарт

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) створила документ, що регламентуватиме технічні вимоги та стандарти щодо розробки і впровадження інтернет-проектів для гравців рекламно-комунікаційного ринку
Всеукраїнська рекламна коаліація прийняла новий індустріальний стандарт
Всеукраїнська рекламна коаліація прийняла новий індустріальний стандарт

Про це йдеться на сайті ВРК.

Повідомляється, що документ визначає весь процес розробки, надає класифікацію проектів, вимоги до інформації, яку має представити клієнт, технічні вимоги до проекту, що знаходиться у процесі реалізації, та перелік популярних на даний момент технологій. 

За повідомленням ВРК, сновною метою Регламенту є досягнення консенсусу між розробником і клієнтом, однакової інтерпретації процесу розробки та взаєморозуміння задля досягнення бажаного результату.

 «Цей документ спрямований з одної сторони на те, щоб показати нашу кухню – що відбувається із проектом, хто бере участь у його розробці, а з іншої сторони, допомогти клієнту зробити співпрацю більш легкою, прогнозованою та зрозумілою. Це така собі дорожня карта, ознайомившись із якою у клієнта буде чітке розуміння послідовності, відповідальності та очікуваного результату. І результатом роботи такої команди стане ефективний проект, яким можна пишатися», – прокоментувала співзасновниця DDC Ірина Муштіна.

Документ був складений на основі аналізу сучасного процесу розробки та впровадження інтернет-проектів провідних українських і міжнародних компаній (digital розробників).

 Регламент та додаток до регламенту доступні за посиланнями.

Експерти ВРК підвели підсумки першого півріччя 2018 року і зробили прогноз розвитку рекламно-комунікаційного ринку України до кінця року, що рекламний медіаринок сягне 24 млрд грн до кінця 2018 року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
422
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop