ПРОЕКТИ
16:04
П'ятниця, 18 Травня 2018

ZIK отримав попередження за дні пам’яті

17 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу ZIK за недотримання правил мовлення в дні пам’яті 20 лютого і 1 березня.
ZIK отримав попередження за дні пам’яті
ZIK отримав попередження за дні пам’яті

За даними перевірки, телеканал ZIK у День героїв Небесної сотні 20 лютого і в День пам’яті 75-х роковин з часу Корюківської трагедії 1 березня не дотримувався Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. А саме – не поширював інформацію про дні пам’яті в ефірі з 00:00 до 7:00.

Представниця телеканалу ZIK визнала порушення, пояснила його людським фактором і запевнила, що винні співробітники покарані.

Нагадаємо, що перевірка була призначена за цифровою ефірною ліцензією каналу ZIK (ТОВ «ТРК “Нові комунікації”»), і саме до цієї ліцензії занесено санкцію. Невдовзі Нацрада розглядатиме питання продовження цифрових ефірних ліцензій телеканалів, строк дії яких завершується в серпні-вересні 2018 року.

Нагадаємо, в лютому телеканал ZIK заявив, що побоюється непрозорої процедури продовження ліцензії Нацрадою і наполягає на автоматичному її продовженні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
465
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop