12:17
Четвер, 19 Квітня 2018

NewsOne отримав попередження Нацради за День пам’яті жертв Голокосту

19 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила телеканалу NewsOne попередження за порушення правил мовлення в День пам’яті жертв Голокосту 27 січня.
NewsOne отримав попередження Нацради за День пам’яті жертв Голокосту
NewsOne отримав попередження Нацради за День пам’яті жертв Голокосту

Під час позапланової перевірки Нацрада зафіксувала відсутність в ефірі інформації про день пам’яті до 9:00.

Представники каналу наголосили, що всі інші вимоги правил мовлення були виконані, а інформація про день пам’яті надавалася в новинах з 9-ї ранку.

«Цей день пам’яті був у суботу, а в нас у цей день прямий ефір починається о 9:00», – пояснила директорка каналу Олена Рудік.

Голова Нацради Юрій Артеменко зауважив, що достатньо було просто поставити рухомий рядок. Пані Рудік відповіла, що співробітник каналу розумів вимоги положення, як поширення інформації в прямому ефірі.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року NewsOne отримав попередження Нацради за порушення Правил ведення мовлення в дні пам’яті, що вшановувалися в жовтні.

Також 21 грудня Нацрада оголосила попередження телеканалу NewsOne за показ фейкового сюжету про начебто слухання комітету з фінансових питань Конгресу США щодо корупції в Національному банку України.

18 січня Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через виступ у прямому ефірі народного депутата і власника каналу Євгена Мураєва, який назвав Революцію Гідності «державним переворотом», а також програми Євгена Червоненка, Надії Савченко, В’ячеслава Піховшека.

22 лютого Нацрада призначила позапланову перевірку NewsOne через мовлення в День пам’яті жертв Голокосту 27 січня.

1 березня Нацрада оголосила NewsOne ще одне попередження – цього разу за його ліцензією на аналогове ефірне мовлення в Хмельницькій області відсутність інформації про назву та адресу виробника програм і відсутність мовлення на одній частоті.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
459
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop