17:05
Вівторок, 6 Березня 2018

Bauer Media Group продала українські активи Івану Шевалгіну

Німецьке видавництво Bauer Media Group, яке видає понад 600 журналів по всьому світу, продала українські активи Bauer Media Ukraine одному з топ-менеджерів
Bauer Media Group продала українські активи Івану Шевалгіну
Bauer Media Group продала українські активи Івану Шевалгіну

Про це йдеться у релізі компанії, яка відтепер називається Media Light Group.

«Детектору медіа» прес-служба уточнила, що власником українських активів компанії став Іван Шевалгін. Інформацію щодо інвесторів не повідомляють.

«Ми раді вітати нового власника Media Light Group і впевнені, що наша спільна робота буде сприяти посиленню позицій медіагрупи на українському ринку, подальшому розширенню лінійки видань в сегменті принт і виведенню нових продуктів і послуг», –  сказала директор Лайт Прес Україна Ольга Христенко.

У компанії зазначають, що працюватимуть над стратегією, а основними напрямками роботи буде збільшення частки в поточній частині ринку та освоєння нових ринків і видів діяльності – як пов'язаних з нинішньою практикою компанії, так і тих, до яких раніше не зверталися, – наприклад, e-commerce.

«Першочерговими цілями, які поставлені перед керівництвом діючих компаній Media Light Group, є розширення відразу в декількох сферах, таких як принт, реклама, Інтернет, а також впровадження нових, а головне, інноваційних видів і напрямків діяльності», – повідомляє прес-служба.

Також у компанії зазначають, що Media Light Group співпрацюватиме з групою Bauer Media та продовжить випускати усю продукцію.

Зазначимо, що компанія випускає такі видання: JOY, «Женские истории», «Моя судьба», «Тайны звезд», «Звезды и советы» та інші.

Bauer Media Group була заснована в Гамбурзі в 1875 році Йоханом Бауером і є одним із найстаріших видавничих будинків в Європі. Наразі медіакорпорація випускає понад 600 періодичних видань сукупним тиражем близько 50 млн. З липня 2007 року підрозділом німецького концерну Bauer Media Group в Україні стала компанія «Фенікс Прес Україна».

Нагадаємо, у 2013 році німецьке видавництво Bauer Media Group зупинило вихід журналу Der Landser.

У 2017 році акторка Ребел Вілсон подала до суду на Bauer Media через ряд публікацій, які вийшли в журналах, що належать австралійському медіахолдингу.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
987
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop