21:38
П'ятниця, 29 Грудня 2017

Нацрада замовляє в УДЦР прорахунок чотирьох ФМ-частот і двох частот для цифрового ТБ

27 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила замовити в «Українського державного центру радіочастот» (УДЦР) прорахунок чотирьох ФМ-частот і двох частот для цифрового ефірного телебачення.
Нацрада замовляє в УДЦР прорахунок чотирьох ФМ-частот і двох частот для цифрового ТБ
Нацрада замовляє в УДЦР прорахунок чотирьох ФМ-частот і двох частот для цифрового ТБ

Прорахунок ФМ-частот замовлено в таких містах: Чернігів (250 Вт) – на запит ТОВ «ТРК “Чернігівська хвиля”», Горішні Плавні Полтавської області (30 Вт) – на запит КП «Редакція міської газети “Громадська думка”», Золочів Львівської області (100 Вт) – на запит ТОВ «ТРК “Золочів”», Балаклія Харківської області (100 Вт) – на запит ТОВ «Даютеплоцентр».

Прорахунок частот для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 замовлено на запит Концерну РРТ у містах Кургани Рівненської області (300 Вт) і Борщів Тернопільської області (200 Вт).

Також Нацрада замовляє технічне перенесення передавача ТОВ «ТРК “Клас”» на частоті 104,5 МГц з міста Первомайська Луганської області до міста Лисичанська Луганської області та передавача ТОВ «ТРК “Арцизький телецентр”» на частоті 92,4 МГц із села Кам’янського до міста Арциз.

Нагадаємо, що 27 квітня Нацрада вирішила замовити в УДЦР прорахунок частот для цифрового ефірного телебачення у 372 населених пунктах – для створення ще одного загальнонаціонального мультиплексу, оператором якого хоче стати Концерн РРТ.

16 листопада Нацрада вилучила 93 населених пункти зі своєї весняної заявки до УДЦР про прорахунок частот для додаткового загальнонаціонального мультиплексу. Таким чином, оновлена заявка до УДЦР налічує 279 населених пунктів.

Також Нацрада вирішила замовити в УДЦР прорахунок 8 частот для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 у Львівській (Броди, Горбків, Стрий, Славське), Харківській (Богодухів), Херсонській (Чонгар) і Чернігівській (Городня, Ніжин) областях для розширення мережі покриття цифровим ефірним телебаченням.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
625
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop