09:40
Четвер, 21 Вересня 2017

На «Інтері» кажуть, що нічого не винні Євгену Кисельову

На каналі натякають, що відомий телеведучий мав повноваження сам собі виплатити всю належну зарплатню
На «Інтері» кажуть, що нічого не винні Євгену Кисельову
На «Інтері» кажуть, що нічого не винні Євгену Кисельову

У «Інтера» немає заборгованості по заробітній платні перед Євгеном Кисельовим, який з 25 лютого 2013 року до 2 жовтня 2013 року очолював компанію «Національні інформаційні системи», що виробляє програми для телеканалу «Інтер».

Про це повідомила прес-служба каналу, яку цитує «Телекритика».

«Як керівник НІС він мав всі повноваження для управління компанією, в тому числі вирішення кадрових і фінансових питань», - зазначено в повідомленні.

Як повідомляв «Детектор Медіа», відомий телеведучий Євген Кисельов в інтерв’ю виданню «Гордон» озвучив причини, через які більше року тому залишив телеканал «Інтер». Тоді він відмовлявся від додаткових коментарів, зазначивши в останньому ефірі ток-шоу «Чорне дзеркало», що  в нього «давно назріла потреба зайнятися деякими проектами в області незалежної політичної журналістики, яку на «Інтері», на жаль, реалізувати не можливо». Тепер Кисельов пояснює, що керувався етичними принципами, на його думку потрібно було витримати паузу хоча б в один рік, аби говорити про деталі звільнення і стосунки з колишніми роботодавцями.

«В той ситуации я взял на себя некоторые обязательства, а именно – расстаться с собственниками телеканала цивилизованно, – зізнався Кисельов. – Я сказал, что не собираюсь, образно говоря, бить посуду, не хлопаю дверью, расставаясь с работодателем, потому что знаю: скандал выйдет боком и отразится на моей репутации. В свою очередь, мне тоже дали определенные обязательства. К сожалению, они остались невыполненными, и это дает мне моральное право подробно говорить обо всем, о чем прежде я не говорил, а если и говорил, что лишь вскользь».

Щодо зобов’язань, які не виконав  «Інтер»: ведучий стверджує, що телеканал заборгував йому заробітну плату за багато місяців роботи. Після звільнення Кисельов, за його словами, не отримав ані гонорарів, ані допомоги, ані бонусів.

Нагадаємо, що 15 квітня 2016 року «Детектору медіа» з власного джерела стало відомо, що Євген Кисельов звільняється з «Інтера». Згодом того ж вечора на початку випуску ток-шоу «Чорне дзеркало» на телеканалі «Інтер» Євген Кисельов попрощався з глядачами та передав обов’язки ведучого Олексію Ліхману. 19 квітня телеканал «112 Україна» оголосив про початок співпраці з Євгеном Кисельовим, який вестиме на «112 Україна» свій новий проект. Та вже восени стало відомо, що співпраці Кисельова з каналом «112 Україна» не відбудеться. До речі, у вищезгаданому інтерв’ю телеведучий зазначив, що ситуація з неочікуваною відмовою «112 Україна» також може бути пов’язана із вказівками з Росії.

Фото: Вокруг ТВ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1085
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop