12:10
Субота, 20 Травня 2017

Нацрада оштрафувала провайдера Донецької області за трансляцію телеканалу «Дождь» та зміну кількості програм для ретрансляції

Позапланова перевірка ТОВ «Добро ТВ» із м. Добропілля виявила порушення на 25% суми ліцензійного збору.
Нацрада оштрафувала провайдера Донецької області за трансляцію телеканалу «Дождь» та зміну кількості програм для ретрансляції
Нацрада оштрафувала провайдера Донецької області за трансляцію телеканалу «Дождь» та зміну кількості програм для ретрансляції

Про це повідомляють на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

«Перевірка проводилася на підставі моніторингів від 13 і 24 лютого цього року. Нею зафіксовано порушення вимог частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у ліцензії провайдера прописана аналогова технологія розповсюдження програм, тоді як фактично він працює за аналоговою, цифровою та IPTV технологіями. Перевірка виявила, що провайдером було змінено загальну кількість програм для ретрансляції. Порушники також транслювали іноземну програму «Дождь», що не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

«За порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на ТОВ «Добро ТВ» накладено штраф, як це передбачено частиною восьмою статті 72 цього закону. Його сума становить - 6 315,00 грн», – повідомляють у Нацраді.

Нагадаємо, що після внесених 19 травня змін Перелік іноземних програм (так званий «список адаптованих каналів») налічує 162 іноземні телеканали, у тому числі чотири – російські (з юрисдикцією РФ).

Попередні зміни до списку були внесені 20 квітня, коли Нацрада вилучила з переліку російський телеканал з анульованою латвійською ліцензією Multimania TV і додала до переліку три європейські телеканали Sea TV, Fight Channel World HD і Tele 5.

23 лютого Нацрада вилучила з переліку російський телеканал «Охотник и рыболов» і додала до переліку європейські телеканали Vivid Touch і Gametoon Box. 9 лютого, Нацрада додала до переліку чотири європейські телеканали Novela TV, Water Planet, Sport 1 (Baltic), Sport 2 (Baltic) і вилучила з переліку телеканал Fox Crime.

А в січні Нацрада вилучила з переліку російський телеканал «Дождь» і тимчасово на три місяці припинила ретрансляцію на території України телеканалу «Телеклуб», який має юрисдикцію Німеччини.

Фото: 24tv.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
470
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop