18:39
П'ятниця, 10 Лютого 2017

Україна представить на ринку Берлінале каталог нових українських фільмів

На Українському стенді Європейського кіноринку 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю буде представлено «Каталог українських фільмів 2016-2017», який підготувало Держкіно України.
Україна представить на ринку Берлінале каталог нових українських фільмів
Україна представить на ринку Берлінале каталог нових українських фільмів

Про це повідомляє «Укрінформ». 

Каталог вийшов накладом 1 тисяча примірників.

«Англо-українське видання вміщує інформацію про близько 200 найновіших українських кінофільмів - завершених і тих, які перебувають на стадії виробництва, а також про представників сучасного вітчизняного кіно, що допоможе кінематографістам з усього світу знайти нових партнерів та друзів в Україні», - повідомляє Держкіно.

Друковані примірники каталогу протягом року будуть поширюватися на міжнародних фестивалях та кіноринках, інших міжнародних заходах, зокрема й через дипломатичні представництва України.

Електронна версія каталогу розміщена на сайті Держкіно України. 

Нагадаємо, 9-17 лютого на Європейському кіноринку 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працює Український стенд (Ukrainian Film Corner) Ukraine is Your Destination. Український стенд організовується Державним агентством України з питань кіно спільно з Благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» та ГС «Асоціація Кіноіндустрії України».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
692
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop