19:01
Вівторок, 15 Листопада 2016

«Громадське» не збирається шукати заміну Юлії МакГаффі

Виконавча директорка «Громадського телебачення» Катерина Горчинська повідомила, що Юлія МакГаффі, яка з жовтня припинила співпрацю з каналом, мала виконувати координуючі функції команди платформи hromadske.ua. Після звільнення журналістки «Громадське» не планує її кимось заміняти.
«Громадське» не збирається шукати заміну Юлії МакГаффі
«Громадське» не збирається шукати заміну Юлії МакГаффі

Про це Катерина Горчинська повідомила у коментарі «Детектору медіа».

Нагадаємо, екс-головна редакторка американського сайту для російськомовної громади Forum Daily  Юлія МакГаффі почала співпрацю з «Громадським» 18 липня і мала координувати роботу сайту, команди редакторів соціальних мереж та здійснювати подальшу підтримку і розробку платформи hromadske.ua.

Днями Юлія МакГаффі повідомила, що з 1 жовтня не працює на «Громадському телебаченні». Її співпраця з цим ЗМІ два з половиною місяці. Як пояснила журналістка у коментарі «Детектору медіа»,  вона залишила «Громадське телебачення» за станом здоров’я. На разі вона не має планів щодо майбутнього місця роботи.

Катерина Горчинська підтвердила, що Юлія МакГаффі звільнилася з «Громадського» за станом здоров’я.

«З Юлею були пов'язані плани самє координації. Її місце було унікальним, створеним під Юлині компетенції. У нас є люди, які компетентні кожен у своєму напрямі. Зараз за розвиток платформи "Громадського" відповідають ті самі фахівці: Андрій Баштовий, як і раніше, контролює розробку, Євген Спірін, як і раніше, головред сайту, і Артем Арутюнян, як і раніше, глава СМ», - сказала пані Горчинська.

У липні Катерина Горчинська заявляла, що  Юлія МакГаффі - професіонал, яких на ринку надзвичайно мало. «Її робота буде на перетині редакційної, технічної та стратегічної. Знайти кращого кандидата на таку роль годі й старатися», – сказала тоді пані Горчинська.

Нагадаємо, в січні Юлія МакГаффі стала головною редакторкою американського сайту для російськомовної громади Forum Daily.

Юлія МакГаффі працює в журналістиці з 1994 року. Вона – архітектор  і колишня головна редакторка сайту korrespondent.net. Брала участь в розробці та запуску журналу «Кореспондент» в команді американського видавця Джеда Сандена. Пішла з «Корреспондента» після купівлі журналу та сайту Сергієм Курченком в 2013 році.

На фото - Катерина Горчинська

Фото: УКУ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
880
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop