12:15
Четвер, 7 Липня 2016

Уряд розпочне переговори про реструктуризацію боргу Euronews – Зураб Аласанія

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія припускає, що уряд поступово сплатить борг Euronews.
Уряд розпочне переговори про реструктуризацію боргу Euronews – Зураб Аласанія
Уряд розпочне переговори про реструктуризацію боргу Euronews – Зураб Аласанія

Уряд та Euronews, можливо, розпочнуть переговори про реструктуризацію боргу в розмірі понад 10 млн євро, який європейський канал хоче стягнути з НТКУ.

Про це Deutsche Welle повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже поінформований про деталі справи, що Європейський канал хоче стягнути з НТКУ заборгованість, а НТКУ подалазустрічний позов про визнання договору від 2010 року недійсним через порушення чинного законодавства, зазначив виданню Зураб Аласанія.  

За його словами, контракт між НТКУ та Euronews було укладено на шість років, із порушенням законодавства, адже державні установи не мають права укладати угоди більш ніж на рік.

Функціонування української редакції Euronews щороку обходилося НТКУ приблизно у 5,5 мільйона євро. Зураб Аласанія прийшов на свою посаду в 2014 році, коли НТКУ вже заборгувала Euronews за ліцензійною угодою приблизно 11 мільйонів євро.  

«Так і не добившись від уряду хоч якихось гарантій, що буде сплачено борг, у 2015 році я не продовжив контракт з Euronews, щоб не накопичувати борги. Якби я цього не зробив, то в лютому 2016 року стало би автоматично 17 мільйонів євро боргу», – додав Зураб Аласанія.

Нагадаємо, 19 травня 2016 року відбулося засідання Апеляційного суду м. Києва за позовом компанії Euronews до НТКУ щодо стягнення з неї 10 591 224, 48 євро (близько 300 млн гривень за поточним курсом). НТКУ програла суд, і вже подала касацію з приводу заборгованості компанією перед Euronews на 251 млн грн.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1587
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop