17:37
Четвер, 3 Березня 2016

ТРК «Юніон» запевняє, що компанія не мовить на підконтрольній «ДНР» території

Директорка і власниця ТОВ «ТРК «Юніон» Наталя Захарченко заявляє про неможливість провадження мовлення компанією відповідно до раніше отриманих ліцензій на тимчасово окупованій території Донецької області.
ТРК «Юніон» запевняє, що компанія не мовить на підконтрольній «ДНР» території
ТРК «Юніон» запевняє, що компанія не мовить на підконтрольній «ДНР» території

Про це керівник компанії повідомила листом Національній раді з питань телебачення та радіомовлення, йдеться на сайті Нацради.

Нацрада інформує, що телерадіокомпанія «Юніон» має ліцензію на ефірне мовлення на 25 ТВК у Макіївці (Донецька область) і ліцензію на мовлення в багатоканальній мережі МХ-5 у містах Торезі (Донецька область) і Донецьку. За словами директорки компанії Наталі Захарченко, із серпня 2014 року на цих каналах немає мовлення. До кінця позаминулого року усі працівники були звільнені.

«Із відкритих джерел Н. Захарченко стало відомо про те, що на тимчасово  окупованій території  в ефір виходять програми з логотипом «Юніон». Тож керівництво телерадіоорганізації запевняє, що не має стосунку до мовлення в містах Донецьку, Макіївці і Торезі», - повідомили в Нацраді.

Нагадаємо, у серпні 2014 року офіс ТРК «Юніон» у Донецьку захопили озброєні представники «Донецької народної республіки». Зараз в так званій «ДНР» мовить телеканал з такою ж назвою та логотипом.

Існує також його сайт, на якому повідомляється, що «Юніон» - це «патріотичний телеканал, мовлення якого формується в згоді з принципами побудови держави, викладених в конституції Донецької Народної Республіки, враховуючи і поважаючи традиційні релігійні, соціальні, культурні та моральні цінності Русского Мира». Телеканал мовить цілодобово.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
993
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop