14:36
Понеділок, 25 Травня 2015

Понад 800 ідей для серіалів надійшло на конкурс «1+1 медіа» - стартує голосування

Понад 800 ідей для серіалів надійшло на конкурс «1+1 медіа» - стартує голосування
Понад 800 ідей для серіалів надійшло на конкурс «1+1 медіа» - стартує голосування

Група «1+1 медіа» повідомила результати першого етапу пітчингу ідей серіалів від, який завершився 25 травня:  більше 2 600 реєстрацій, понад 800 заявок та 595 опублікованих робіт на сайті The Next Big Thing-2015. Про це повідомляє прес-служба групи.

 

Наразі на сайті «1+1 медіа» розпочалось голосування, за результатами якого, а також за рішенням журі буде сформовано шорт-лист півфіналістів: до 30-ти кращих робіт, автори яких пройдуть у другий етап. Шорт-лист буде оголошено 5 червня. 

 

12 червня «1+1 медіа» організує кількагодинний тренінг для півфіналістів.  Інтенсивний майстер-клас від викладачів Вищої школи Media&Production відкриє секрети серіального виробництва й допоможе суттєво підвищити свій рівень знань і вмінь, що допоможе учасникам якісно підготуватись до другого туру. Після тренінгу півфіналісти отримають додаткове завдання:  допрацювати і деталізувати свою ідею.

 

22 червня буде оголошено сімку фіналістів, які 27 червня презентуватимуть свої роботи перед членами журі конкурсу та всією Україною на кінофестивалі «Відкрита ніч-Дубль 18».

 

Нагадаємо, після презентації журі «1+1 медіа»  спільно з членами журі фестивалю визначать три найкращі ідеї, автори яких отримають грошові винагороди. Далі журі визначить володаря гран-прі, й «1+1 медіа» візьме зобов'язання зняти серіал за його ідеєю.

 

«Знаємо, що до пітчінгів завжди високий інтерес, але навіть ми не очікували таких результатів. Адже це не просто опис ідеї, для того щоб потрапити в ці 595 опублікованих заявок, учасники мали зняти відео - а це  вимагає дуже багато різноманітних ресурсів. Ми всі розуміємо, що живемо в новій країні, і головна особливість - те, що люди перестають чекати, поки хтось прийде і зробить їм добре. Люди розуміють, що можуть самі бути драйверами змін, і ми раді надавати їм такі можливості, принаймні в нашій сфері», - зазначила PR-директор «1+1 медіа» Світлана Павелецька.

 

Нагадаємо,, «1+1 медіа» чекає на роботи в телевізійних номінаціях на фестивалі «Відкрита ніч - Дубль 18». Нагадаємо, 2014 року група «1+1 медіа» стала партнером та співорганізатором фестивалю, тому окрім традиційних кінономінацій, конкурсна програма налічує телевізійні: спеціальний репортаж, промо/рекламний ролик і короткометражна стрічка «Моя Незалежність». Кращі роботи з останньою номінації також будуть показані в ефірі каналу «1+1» у День Незалежності України, 24 серпня 2015 року.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2361
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop