detector.media
22.10.2014 18:44
Журналісти каналу «БелСат» знімали документальний фільм про Крим, ховаючись від кримських сепаратистів
Журналісти каналу «БелСат» знімали документальний фільм про Крим, ховаючись від кримських сепаратистів

Журналістам польського телеканалу «БелСат», що мовить білоруською, у зйомках документального фільму «Кримська пастка» про анексію Криму довелося ховатися від так званої «кримської самооборони». Про це повідомляє видання «Крым. Реалии» з посиланням на директора каналу Агнєшку Ромашевську (на фото).

 

За її словами, знімальна група, яка прибула на півострів в період його анексії, була змушена ховати апаратуру від «самооборони».  «Вони насилу в'їхали до Криму. Один журналіст з камерою їхав на поїзді, а інший - на машині без апаратури, говорив, що їде на лікування. Вони не хотіли показувати, що у них є техніка, що вони - журналісти. Вони потрапили до Криму в найцікавіший момент, коли анексія тільки починалася, коли стали відбуватися перші зміни», - розповіла  пані Ромашевська.

 

В результаті журналістам вдалося зняти документальний фільм «Кримська пастка» і привезти весь матеріал в Варшаву (Польща), де розташовується офіс «БелСату».

 

За словами Агнєшки Ромашевської,  її в питанні анексії півострова дивує те, чому влада України та країн Європи багато років не звертали уваги на сепаратистські заяви, що лунали від російських політиків.  

 

«У 2004 році, коли була "Помаранчева революція", я була в Москві і передавала інформацію про те, як Москва реагує на ці події. Я тоді дивилася, наприклад, як Юрій Лужков зв'язувався з Кримом в рамках телемосту, які націоналістичні гасла він тоді вимовляв. Всі передумови анексії Криму були ще тоді, але в Україні від цього відмахувалися, а інші країни теж не надавали ніякого значення», - відзначає вона.

 

Нагадаємо, працівники кримських ЗМІ можуть отримувати відмову в акредитації в разі поширення неправдивих відомостей про діяльність так званої Держради Криму і її структурних підрозділів. Відповідне положення міститься в проекті положення «Порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації, інформаційних агентств при так званій Державній раді Республіки Крим», який був розглянутий на засіданні комітету Держради з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY