Українська прем'єра стрічки «Це - я» Анни Акулевич відбудеться 26 жовтня в рамках кінофестивалю «Молодість». Про це повідомляється на сторінці картини у Facebook.
Як писала «Детектор медіа», у фільмі піднімаються теми розмаїтості й толерантності в масштабах окремої родини. За сюжетом, старша сестра, яка давно мешкає в Росії, приїздить до батьків. Її восьмирічну доньку виховують бабуся й дідусь. В цьому ж домі мешкає сім`я молодшої сестри головної героїні. На приїзд гості з Росії дуже очікувала вся родина, однак натомість дочекалася проблем і конфліктів.
Сценаристами виступили Олег Фіалко та Анна Акулевич, оператор - Данило Дєдков, художник -Сергій Хотимський, продюсер - Олег Фіалко.
Нагадаємо, «Це - я» - стрічка, яка від початку задумувалася як сімейна драма в 3D під робочою назвою «Ріпка», а тоді й «Алін». Бюджет фільму - 8 млн грн, половину фінансування забезпечило Державне агентство з питань кіно.
Фільм завоював Гран-прі Міжнародного кінофестивалю в італійському місті Лучіано. Також він здобув спеціальну відзнаку ХХV Міжнародного кінофестивалю в Анкарі (Туреччина) «за яскраве поєднання традицій та сучасної кіномови».
Прокат фільму має розпочатися цього року.
Також аудиторії кінофестивалю представлять картину «Брати» Вікторії Трофіменко. Решту учасників Національної програмиорганізатори «Молодості» оголосять журналістам 9 жовтня.
«Детектор медіа»
Фото - https://www.facebook.com