detector.media
28.08.2014 09:52
«Громадське радіо» починає перехід на цілодобове мовлення і розширює зв’язки з регіональними мовниками
«Громадське радіо» починає перехід на цілодобове мовлення і розширює зв’язки з регіональними мовниками

«Громадське радіо» заявляє про суттєві зміни у мовленні. «Починається поступовий перехід до цілодобового мовлення. Розширюються зв'язки з регіональними мовниками», - йдеться на сайті радіо.

 

Радіо оголошує також про наміри мовити у FM-діапазоні і брати активнішу роль у перетворенні державного мовлення на суспільне.

 

24 серпня «Громадському радіо» виповнився рік. Перший подкаст був записаний 24 серпня 2014 року з першим Президентом України Леонідом Кравчуком журналістом Сергієм Андрушком.

 

«Сьогодні з нами працюють найкращі журналісти: Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Сергій Андрушко, Ірина Соломко, Ірина Славінська, Олег Шинкаренко, Максим Буткевич, Ілона Довгань, Дмитро Тузов, Віталій Ковач, Ірина Седова, Олександр Михельсон, Анастасія Багаліка і Олександр Бузюк. "Громадське радіо" вже має 2 години прямого ефіру на хвилях УР-1, де щодня з 21.10 до 23.00 виходить програма "Громадська хвиля"», - зазначає головний редактор Кирило Лукеренко.

 

Члени команди «Громадського радіо» хочуть домогтися, щоб їх чули в усіх регіонах країни. «Країна змінилася - й ми, медійники, несемо відповідальність за те, щоби всі це почули. Тож ми звернулися до всіх обласних державних радіокомпаній (ОДРК). Перша хвиля цієї роботи - ми вже співпрацюємо  з ОДРК в Луцьку, Рівному, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Сумах. Найближчим  часом ми починаємо працювати з  Чернівцями, Черніговом, Запоріжжям, Одесою. Друга хвиля нашої роботи - початок співпраці на початку вересня зі Львовом, Херсоном, Житомиром, Черкасами. Наша третя хвиля роботи в регіонах - це  Харків, Миколаїв, Донецьк, Луганськ. Варто пам'ятати і про такі міста, як Кіровоград, Тернопіль, Дніпропетровськ - вони мають близько двох годин власного мовлення, але ми сподіваємося на співпрацю і з ними.  Ми маємо мовити також у Криму», - йдеться на сайті «Громадського радіо».

 

Команда радіо готова до участі в конкурсі на ФМ - частоти, якщо такий конкурс буде оголошено Національною радою з питань телебачення та радіомовлення, і готова активніше допомагати у перетворенні державного мовлення на суспільне».

 

«Голова Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олег Наливайко підтримує наше поширення. Він відгукнувся на наш заклик, і його відповідь - "так". Тепер очікуємо на відповідь від незалежного національного регулятора - Національної Ради України з питань телебачення й радіомовлення. Лист щодо підтримки спрямували Юрію Артеменку та Ользі Герасим'юк. Віримо, що їхня відповідь і підтримка не забаряться. Переконані, що нас підтримають. Слухачі з усієї України знають, що таке громадянське суспільство - і їм потрібне "Громадське радіо"», - зазначив журналіст і ведучий Андрій Куликов.

 

За словами журналістки та ведучої Наталки Соколенко, команда радіо має новий щоденний формат роботи з Криму та Донбасу. Щоденні новини від наших кореспондентів. «Важливим нововведенням тут буде робота з нашими колегами в регіонах - інформацію про події в усій Україні ми отримуватимемо прямою мовою і з перших вуст. Ми працюємо не лише в регіонах, але й починаємо будувати  мережу власних корпунктів в регіонах», - каже вона.

 

З метою розширення ефіру «Громадським радіо» зібрано 103 тисячі 750 гривень на платформі «Спільнокошт». Ця сума дозволить «Громадському радіо» найближчим часом почати мовити наживо ще 1 годину на день безпосередньо з їхньої студії. Це вже другий проект  збору коштів з «Спільнокошт». Команда радіо дякує за допомогу волонтерам-донорам, які надають  допомогу з усіх регіонів

 

28 серпня о 15.00 відбудеться прес-конференція «Громадського радіо» в Українському антикризовому центрі (Київ, готель «Україна», вул. Інститутська, 4).

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY