detector.media
26.03.2014 18:38
«1+1» покаже документальний фільм «Небесна сотня» – спільний проект з Babylon’13
«1+1» покаже документальний фільм «Небесна сотня» – спільний проект з Babylon’13

У четвер, 3 квітня, канал «1+1» покаже прем'єру документального фільму «Небесна сотня» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13 («Вавилон 13»). Про це йдеться в анонсі каналу.

 

«Небесна сотня» - це перша стрічка із циклу документальних фільмів «Зима, що нас змінила» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13. Фільм вийде до сороковин за вбитими в боях на вулиці Інститутській у Києві.

 

«Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих», - йдеться в анонсі.

 

 

Режисери фільму «Небесна сотня» - Юлія Гонтарук і Роман Любий, розповів «Детектор медіа» режисер і продюсер творчого об'єднання Babylon'13 Володимир Тихий.

 

З його слів, «Небесна сотня» - це 45-хвилинний фільм, присвячений загиблим за час революції. У ньому автори зосередилися на подіях 18, 19, 20 лютого, коли відбувався масовий розстріл снайперами людей на майдані. «Це не фільм-розслідування, а осмислення певних речей, - каже пан Тихий. - Вийшов непоганий телевізійний фільм. У ньому зібрані розповіді учасників подій на майдані - сотників, медиків, силовиків».

 

Babylon'13 і канал «1+1» домовилися, що в межах проекту «Зима, що нас змінила» готують сім документальних фільмів: один - 45-хвилинний («Небесна сотня»), і ще шість фільмів хронометражем 20-23 хвилини, розповів пан Тихий.

 

Про особливості співпраці «1+1» і Babylon'13 на каналі пообіцяли розповісти детальніше згодом.

 

Творче об'єднання Babylon'13 очікує, що проект «Зима, що нас змінила» зможе перевести події Євромайдану на новий історично-культурний рівень. «Ми хотіли розказати про події революції для людей, які не були учасниками майдану. Очікуємо, що це не лише просвітницька робота, а завдяки цьому циклу люди почнуть дивитися на Євромайдан іще з одного боку. Завдання цього проекту - перевести події на історично-культурний рівень», - наголосив пан Тихий.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY