detector.media
19.03.2014 13:06
Ігор Мірошниченко: Ми діяли б чемніше щодо Пантелеймонова в умовах мирного часу (ВІДЕО)
Ігор Мірошниченко: Ми діяли б чемніше щодо Пантелеймонова в умовах мирного часу (ВІДЕО)

Народні депутати від фракції «Свобода», які 18 березня тиском змусили тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення, заявили, що могли б діяти чемніше по відношенню до керівника Першого національного в умовах мирного часу. Про це заявив член фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко (на фото) на брифінгу 19 березня, пише «Українська правда».

 

Ігор Мірошниченко нагадав, що протягом тривалого часу Перший національній займався викривленням інформації, зокрема стосовно акцій протесту у Києві, «був джерелом неправди, брехні і наруги над журналістською працею».

 

Після зміни влади, за словами Мірошниченка, у політиці каналу практично нічого не змінилося, але «краплею, яка переповнила чашу терпіння» стала тривала трансляція підписання самопроголошеним урядом Криму документів щодо приєднання АРК до Росії у прямому ефірі.

 

 

Ігор Мірошниченко під стінами Генпрокуратури

 

«Потім, коли було вбито першого українського військового, вони через ретрансляцію "Громадського" показували святкування на Красній площі у Москві, святковий концерт. Це звичайно викликало наше глибоке обурення, і у нас не було іншого вибору, як піти до пана Пантелеймонова і попросити його написати заяву», - сказав пан Мірошниченко.

 

Розмова у кабінеті пана Пантелеймонова не була чемною

 

«Нам довелося діяти не у зовсім коректний спосіб. В умовах звичайного часу безперечно мої дії  як народного депутата могли б бути оцінені як занадто жорсткі. Однак зараз Україна живе в умовах окупації та війни. Я вважаю, що надання інформаційного простору для пропаганди ворогу є державна зрада», - зазначив Ігор Мірошниченко.

 

 

 

Народний депутат і народний артист Богдан Бенюк під стінами Генпрокуратури

 

Водночас депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко повідомив, що прокуратура вже почала розслідувати дане питання «об'єктивно з усіх боків, враховуючи інформаційну політику каналу протягом тривалого часу».

 

 

Нагадаємо, 18 березня кілька народних депутатів, у тому числі й заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформації Ігор Мірошниченко, змусили тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення.

 

Дії «свободівців» засудив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар розцінила їх як «великий подарунок» російським ЗМІ.

 

Як писала «Детектор медіа», міністр МВС Арсен Аваков готовий провести розслідування цього інциденту. Голова фракції ВО «Свобода» і лідер цієї партії Олег Тягнибок повідомив що пан Мірошниченко готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом.

 

Нацрада просить державні органи дати правову оцінку силовому тиску на керівників НТКУ і Чернігівської ОДТРК. Держкомтелерадіо закликав політиків і активістів будувати співпрацю зі ЗМІ на засадах законності.

 

НСЖУ і НМПУ засудили дії депутатів від «Свободи» по відношенню до керівника НТКУ і вимагають розслідування

 

«Детектор медіа»

Фото Максима Лісового, а також стопкадри й відео Олександра Аронця

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY