detector.media
12.03.2014 15:41
На Луганщині міліція бере під охорону редакції ЗМІ
На Луганщині міліція бере під охорону редакції ЗМІ

Міліція Луганської області посилить боротьбу з протиправними діями щодо працівників ЗМІ. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на відділ зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Луганській області.

 

«Останнім часом у Луганській області почастішали факти перешкоджання виконанню професійних обов'язків журналістів», - констатують і міліції.

 

У зв'язку з цим начальник ГУМВС України в Луганській області Володимир Гуславський підписав розпорядження, згідно з яким маршрути патрулювання правоохоронців будуть максимально наближені до редакцій усіх засобів масової інформації. «Ці об'єкти будуть узяті під контроль правоохоронців з метою недопущення будь-яких протиправних дій щодо журналістів», - йдеться в повідомленні міліції.

 

Нагадаємо, 9 і 10 березня в Луганську було скоєно кілька нападів на журналістів телеканалів НТН, «Україна». Також було захоплено редакцію місцевого телеканалу  «Ірта», що належить колишньому народному депутату Володимиру Ландіку. Прокуратура веде розслідування за цими фактами.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY