detector.media
23.01.2014 11:21
«Фокус» вийде з траурною обкладинкою на знак скорботи про загиблих на Грушевського
«Фокус» вийде з траурною обкладинкою на знак скорботи про загиблих на Грушевського

24 січня тижневик «Фокус» вийде з чорною обкладинкою, що символізує скорботу по загиблих і постраждалих під час зіткнень у центрі столиці. Про це повідомляє піар-відділ видання.

 

Цією обкладинкою, як повідомляє «Фокус», видання закликає припинити кровопролиття.

 

«Втрата людських життів - занадто висока ціна в будь-якому конфлікті. У той самий час наша обкладинка - це і заклик до усіх причетних до дієвих переговорів і припинення кровопролиття», - йдеться у повідомленні тижневика.

 

Майже весь номер журналу присвячений темі політичного протистояння в Києві.

 

Редакція «Фокуса» висловила надію, що з траурним титульним листом журнал вийде в перший і останній раз.

 

Як писала «Детектор медіа»,  17 червня медіахолдинг UMH group продав проект «Фокус» українській групі Vertex United. В офіційному прес-релізі про угоду група Vertex United заявила про свій намір розвивати «Фокус» як авторитетне джерело актуальної ділової інформації і підтримувати стандарти незалежної журналістики, прийняті у виданні.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY