5 грудня у столичному готелі «Хостел-сіті» за адресою Соборна, 2 невідомі побили журналістку, засновника інтернет-каналу «Прихована правда» Ірму Крат. Про це вона розказала «Телекритиці».
За словами Ірми Крат, семеро невідомих увійшли до неї у кімнату, коли вона спала і у присутності охоронця кинули на підлогу: «Я швидко хапаю айфон і знімаю. А один з нападників вдарив кулаком у айфон і мені в голову. Айфон випав з рук».
Журналістка зазначила, що коли невідомі її били, у кімнату зайшов її адвокат Олег Єремеєнко. Невідомі йому зламали ніс та побили.
«Ми викликали міліцію, і його били при них. Працівники міліції на це не реагували. Після цього прийшли майданівці та прийшов націоналіст пан Пастушенко, які нас врятували від мордобою. У присутності міліції ногами забивали мого адвоката, просто вбивали людину!», - зазначила пані Крат.
Згодом, як повідомила Ірма Крат, нападників заарештували міліціянти. «Це сталось тільки після приходу майданівців, які почали пояснювати й обурюватись: "Чому у вашій присутності "тітушки" б'ють журналістів, а ви на це дивитесь?". Цілу годину ми їх вмовляли, тільки після цього вони їх арештували і відвезли у відділ», - сказала вона.
Також, за її словами, разом з нею у кімнаті побили ще одну жінку.
Зараз пані Крат пише заяву про злочин у міліцію.
Начальник прес-служби управління МВС у Києві Ольга Білик зазначила, що на місце пригоди приїхала слідчо-оперативна група, яка зараз працює з потерпілою.
«Вже є діагноз - подряпини та садна руки. Хлопці зараз працюють, звісно надалі ми внесемо це в єдиний реєстр досудових розслідувань. Далі ми будемо з'ясовувати, хто ці люди», - зазначила пані Білик.
«Детектор медіа»