detector.media
15.11.2013 12:46
Комітет свободи слова розгляне звернення телеканалу ТВА та громадської мережі «Опора»
Комітет свободи слова розгляне звернення телеканалу ТВА та громадської мережі «Опора»
Члені Комітету також обговорять Концепцію проекту щодо переходу аналогового ефірного телебачення на цифрові стандарти

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на черговому засіданні 20  листопада розгляне звернення чернівецького телеканалу ТВА у зв'язку з відмовою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у продовженні ліцензії на аналогове, ефірне, наземне, телевізійне мовлення. Про йдеться на сайті Комітету.

 

Окрім цього, народні депутати розглянуть звернення голови правління Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «Опора» Ольги Айвазовської щодо підвищення прозорості роботи та інформаційного наповнення веб-сайту Комітету.

 

Також члени Комітету планують розглянути проекти законів: № 0940 та № 2492а «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу»; № 2472а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» та Концепцію законопроекту щодо переходу аналогового ефірного телебачення України на цифрові стандарти телевізійного мовлення.

 

Нагадаємо, 23 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила чернівецькому телеканалу ТВА друге попередження за порушення рекламного законодавства та відмовила йому в продовженні строку дії ліцензії на ефірне мовлення в Чернівцях.

 

На думку керівництва ТВА, для рішення щодо відмови каналу в продовженні строку дії ліцензії були використані дані сфальсифікованого моніторингу. Також ТВА заявляє, що Нацрадою не були надані матеріали перевірки, на основі яких було винесено санкцію про попередження телеканалу.

 

У відповідь Нацрада назвала звинувачення на її адресу безглуздими. Регулятор упевнений, що саме корпоративний конфлікт на каналі, спричинив ті порушення чинного законодавства, які були зафіксовані у діяльності компанії ТВА.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY