detector.media
24.10.2013 14:58
До 15 листопада - акредитація ЗМІ на зустріч Ради Міністрів ОБСЄ 5-6 грудня в Києві
До 15 листопада - акредитація ЗМІ на зустріч Ради Міністрів ОБСЄ 5-6 грудня в Києві

20-та зустріч Ради Міністрів ОБСЄ відбудеться 5 і 6 грудня в Києві. Захід буде проведено на запрошення Діючого голови ОБСЄ, Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.


Українське головування ОБСЄ запрошує представників ЗМІ висвітлювати зустріч Ради Міністрів ОБСЄ, яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ ), розташованому за адресою: Київ, Броварський проспект, 15.  



Попередня акредитація представників ЗМІ обов'язкова. Акредитація здійснюється шляхом самостійної реєстрації через онлайнову систему на http://www.osceministerial2013.org.ua.



Крайній термін реєстрації для представників ЗМІ - 15 листопада.



При першому відвідуванні онлайнової реєстраційної системи представникам ЗМІ необхідно вибрати категорію MEDIA для надання особистих даних.  Необхідні поля необхідно заповнювати англійською. Після того , як вся надана інформація буде оброблена, представник ЗМІ отримає підтвердження акредитації на адресу своєї електронної пошти.



 Лист, що підтверджує акредитацію , необхідно зберігати до кінця заходу. Для отримання ідентифікаційної картки акредитовані представники ЗМІ повинні будуть представити лист-підтвердження разом з дійсним паспортом.

 Будь-які питання , пов'язані з онлайнової реєстраційної системою, можна надсилати за ел. адресою: osce.ukraine@gmail.com.



МВЦ і його уповноважений партнер ТК «Київський Супутник» забезпечують розміщення представників ЗМІ в готелі «Братислава». Готель знаходиться в безпосередній близькості від місця проведення зустрічі Ради міністрів. Від готелю до медіацентру МВЦ і назад курсуватиме спеціальний транспорт для ЗМІ.



 Акредитаційні картки можна отримати на стійці інформації для ЗМІ у фойє готелю «Братислава», починаючи з 3 грудня.



Журналістам, які висвітлюють зустріч Ради міністрів, будуть запропоновані спеціальні ціни на проживання в готелі «Братислава», якщо вони бронюватимуть через ТК «Київський Супутник».



Більш детальна інформація про логістичні умови для представників ЗМІ міститься в інформаційному бюлетені для ЗМІ.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY