detector.media
13.08.2013 16:55
13-22 вересня – «ГОГОЛЬFEST-2013»: будуємо РАЗОМ наш світ
13-22 вересня – «ГОГОЛЬFEST-2013»: будуємо РАЗОМ наш світ

З 13 по 22 вересня в Києві, на території «Експериментально-механічного заводу» (станція метро «Видубичі») відбудеться Шостий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST-2013». Про це повідомляє Оргкомітет фестивалю.

 

Цього року оргкомітет «ГОГОЛЬFESTу» вирішив долучити відвідувачів до створення вільного простору фестивалю, незалежного від впливу та цензури. Вхід на територію фестивалю на відкриття та у вихідні буде символічно платним, таким чином кожний відвідувач матиме можливість зробити свій внесок у проведення та розвиток фестивалю.

 

«Попри те, що у нас відсутні фінансові ресурси, ми готові творити і віримо, що "ГОГОЛЬFESТ" потрібен людям. Тому пропонуємо відвідувачам зробити шостий фестиваль своїми силами. Всі зібрані кошти від продажу квитків будуть вкладені у проведення "ГОГОЛЬFESTу"», - зазначив президент фестивалю Владислав Троїцький.

 

Наразі участь підтвердили учасники з понад 20-ти країн світу. Проте прийом заявок ще триває. Надіслати їх можна  координаторам відповідних програм фестивалю до 29 серпня.

 

Окрім вже традиційних театральної, музичної, візуальної та кінопрограм, цього року будуть започатковані і нові:

- Майстерні (MakeLAB) - принципово новий вид діяльності, ключовими проектами якого стануть мобільна друкарня «Niice» та 3D лабораторія, в якій відвідувачі ГОГОЛЬFESTу створюватимуть предмети власноруч;

- Еко - програма, продовження проекту «Зелений» Гоголь», яка матиме системний підхід до розвитку екологічної культури та мислення і акцентуватиме увагу на еко-арт проектах. Окрім цього, Еко включатиме спортивну програму, озеленення та вело бум;

- Дитяча програма буде представлена широким спектром освітніх та розвиваючих ігор, в яких малюки матимуть змогу випробувати себе в якості акторів, режисерів, художників, дизайнерів, мультиплікаторів

- CircFabrique - професійні артисти цирку і режисери опановуватимуть простір «ГОГОЛЬFESTу» у пошуках найкращої колаборації з іншими видами мистецтва - театром і музикою, танцем і співом, а результат представлять у виді перфомансу в рамках фестивалю

- Танцювальна програма Кa Te T'ui буде представлена майстер-класами та перфомансами, для яких не потрібні переклади ні на одну мову світу

- Літературна програма «ГОГОЛЬFESTу» цього року реалізує проект «Генезис», важливою складовою якого є літературно-мистецький перформенс, створений у співпраці з акторами театру «ДАХ».

- В освітній програмі буде представлено цикл майтер-класів і зустрічей з провідними міжнародними спеціалістами в різноманітних сферах інноваційної діяльності.

 

Для акредитації медіа на фестиваль необхідно заповнити анкету. Акредитація проводиться до 12.00 11 вересня. З питань медіапідтримки, організації ексклюзивних інтерв'ю з учасниками «ГОГОЛЬFESTу» пишіть  Оксані Бровко, brovko.oksana@gmail.com

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY