detector.media
26.07.2013 15:34
Перший національний покаже заходи із святкування 1025-річчя Хрещення Русі
Перший національний покаже заходи із святкування 1025-річчя Хрещення Русі

28 липня  Перший національний покаже урочисті заходи, якими відзначатиметься 1025-річчя Хрещення Русі в Україні. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Ефір розпочнеться о 9.00 трансляцією з Володимирського собору у Херсонесі (м. Севастополь), де відбудеться освячення дзвону собору.

 

З 10.00 до 13.00 Перший національний показуватиме урочисті літургії з Володимирського собору в Києві та Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

 

«Такі свята, як День Хрещення Русі, є важливими для кожного вірянина. Перший національний значну частку свого ефірного часу присвячує важливим і актуальним соціальним тематикам, що об'єднують людей, роблять реальні добрі справи і повертають глядачів до вічних цінностей. Саме тому на Першому національному масштабно висвітлюватимуться усі заходи, присвячені відзначенню Дня Хрещення Русі», - повідомив  т. в. о. генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександр Пантелеймонов.

 

Як повідомляла «Детектор медіа»,  «Радіо Ера ФМ» 27 липня транслюватиме у прямому ефірі концерт, присвячений 1025-річчю Хрещення Русі, а 28 липня на радіо відбудеться пряма трансляція Божественної літургії з Соборної площі Києво-Печерської Лаври.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY