detector.media
31.03.2013 15:13
Державний канал Венесуели транслює мультфільм про Чавеса в раю (+ВІДЕО)
Державний канал Венесуели транслює мультфільм про Чавеса в раю (+ВІДЕО)
За сюжетом, покійний президент зустрічається із Че Геварою, Евою Перон і Сальвадором Альєнде

Державний телеканал Венесуели транслює в ефірі анімаційний ролик «Прощай назавжди, команданте Чавес» про покійного президента країни, пише DT.Ua.


У хвилинному ролику під повільну фортепіанну музику подано сюжет про те, яе Уго Чавес потрапляє після смерті на небеса. В раю, який зображено як зелені луги під синім небом, з кількома деревами і дерев'яною хатинкою, Чавеса зустрічає його улюблена бабуся Роза Інес, а також ряд світових лідерів і відомих революціонерів. Серед них -кубинський революціонер Ернесто Че Гевара, президент Чилі Сальвадор Альєнде, перша леді Аргентини Ева Перон, національний герой Венесуели Симон Болівар та інші.


Чавес спочатку здивовано споглядає їх, а потім посміхається і займає своє місце.

 

Нагадаємо, Уго Чавес незмінно керував Венесуелою протягом 14 років. З 2011 року президент боровся з раком. У грудні 2012 року на Кубі йому було зроблено чергову, четверту операцію з видалення пухлини, наслідком якої стала легенева інфекція.

 

 

«Детектор медіа»

Фото - http://dt.ua

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY