detector.media
15.11.2012 18:39
Третій Kiev media week пройде у вересні 2013 року
Медіафахівці обговорять теми ТБ і кіно як бізнесу, цифрового мовлення та формату ТБ-шоу

Третій міжнародний медіафорум Kiev media week пройде 10-13 вересня 2013 року в Києві. Про це повідомляє піар-служба компанії  Media Resources Management, яка є організатором заходу.

 

У межах форуму передбачено  п'ять  традиційних заходів:

 

10 вересня - Міжнародна конференція та скринінг ТБ-форматів «Формат Шоу»;

11 - 13 вересня - Міжнародний ринок аудіовізуального контенту Ukrainian Content Market;

11 вересня - Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні»;

12 вересня - Міжнародна конференція «Телебачення як Бізнес»;

13 вересня - Міжнародна конференція «Кінобізнес».

 

«Ми дуже раді, що відкриття нового робочого року професіоналів медіаіндустрії починається в Києві на форумі Kiev media week і стає доброю традицією. Як організатори, ми докладемо максимум зусиль для розвитку форуму та наближення його до високих міжнародних стандартів», - запевняє директор Media Resources Management Вікторія Ярмощук

 

У 2012 році Kiev media week відвідали учасників із 400 міжнародних медіакомпаній та представників галузевих ЗМІ.  Це були провідні міжнародні компанії країн СНД, Європи, Азії, Африки і Америки: ATM Grupa, ITV Inter Medya, Global Agency, Calinos Entertainment, Амедіа, All Media і багато інших. Спеціальним гостем форуму став американський кінопродюсер Рік МакКаллум (Rick McCallum), найбільш відомий широкому глядачеві по роботі над пріквел-трилогією «Зоряні війни» (Star Wars prequel trilogy) і «Зоряні війни 4: Нова надія» (Star Wars Special Editions).

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY