detector.media
12.01.2012 11:51
Верховна Рада уніфікувала в законодавстві норми про замовлення висновків УДЦР

12 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення» (законопроект № 8298, внесений Кабінетом Міністрів). За проголосували 248 народних депутатів з 413 зареєстрованих у залі.

 

Нагадаємо, що цей закон уніфіковує в законах «Про телебачення і радіомовлення», «Про радіочастотний ресурс України» та «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» положення про висновки «Українського державного центру радіочастот» (УДЦР), які є підставою для користування мовниками радіочастотним ресурсом.

 

Документом, зокрема, встановлюється, що висновок про можливості та умови користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення надається за замовленням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Закон також містить норму, відповідно до якої на підставі рішення про створення каналу мовлення, мережі мовлення або багатоканальної телемережі, яка передбачає використання радіочастотного ресурсу України, Національна рада звертається із замовленням про розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення в порядку, визначеному законом «Про радіочастотний ресурс України». Після отримання таких висновків Національна рада оголошує відповідний конкурс (конкурси) на отримання ліцензії (ліцензій) на мовлення.

 

Профільний Комітет з питань свободи слова та інформації рекомендував парламенту ухвалити відповідний законопроект у другому читанні та в цілому.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY