detector.media
28.10.2011 12:17
Автори законопроекту про мораль пропонують доопрацьовувати його в робочій групі з членів НЕК
Без представників медіаспільноти

Автори законопроекту № 7132 про внесення змін до закону «Про захист суспільної моралі» пропонують створити робочу групу з підготовки проекту до другого читанні лише з народних депутатів і членів та експертів Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК).

 

Відповідне звернення Павла Унгуряна, Геннадія Самофалова та Лілії Григорович надійшло до Комітету з питань свободи слова та інформації, якому запропоновано створити робочу групу «з метою формування системного законопроекту і внесення низки концептуальних зауважень та пропозицій».

 

До складу робочої групи автори законопроекту рекомендують включити народних депутатів Павла Унгуряна, Геннадія Самофалова, Юлію Ковалевську, Лілію Григорович, голову НЕК Василя Костицього, членів НЕК Ігоря Горпинченка (президент ВГО «Асоціація сексологів та андрологів України»), Олександра Заєця (голову правління ГО «Інститут релігійної свободи), Олександра Злотника (ректора Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра), Василя Лазоришинця, Наталію Новицьку (доцент Національного університету Державної податкової служби), Оксану Рублюк (професор Національної академії державного управління при президентові України), Катерину Чорну (завідувач лабораторії морально-етичного виховання Інституту проблем виховання НАПН України), спеціаліста апарату НЕК Галину Перетятко та членів Науково-консультативної ради НЕК Василя Неволова (театрального режисера), Миколу Слюсаревського (директор Інситуту соціальної та політичної психології НАПН України) і Галину Яблонську (народна артистка України, голова ліги «Матері і сестри - молоді України).

 

Керівником робочої групи пропонується призначити народного депутата, члена Комітету з питань свободи слова та інформації Віктора Уколова.

 

Жодного представника медіа та інтернет-спільноти, яких суттєво зачіпає законопроект про захист суспільної моралі ухвалений в першому читанні 18 жовтня, автори документу включати не пропонують.

 

Нагадаємо, що проти законопроекту виступили український рух «Стоп цензурі!» та Міжнародна федерація журналістів і Європейська федерація журналістів, оскільки в результаті ухвалення відповідного закону в Україні може з'явитись надзвичайно сильний інструмент цензури.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY