detector.media
05.05.2011 16:47
12 травня – ІІ Міжнародна конференція «Нові медіа - нові можливості»

12 травня 2011 року у Києві відбудеться ІІ Міжнародна конференція «Нові медіа - нові можливості». Організатори конференції - Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) та Media Marketing MOM (MMM).
 
Спікери та учасники конференції обговорюватимуть  актуальні питання  нових медіа, зокрема: інструменти якісного та кількісного розширення цільової аудиторії, досвід європейських традиційних медіа, які вдало використовують потенціал Інтернету,  нові тренди.
Участь у конференції братимуть директори телерадіокомпаній та друкованих медіа, програмні та технічні директори, керівники департаментів з розвитку та топ-менеджмент ЗМІ.
В програмі конференції передбачено три тематичні секції. 
В першій секції «Нова медіа аудиторія» учасники обговорюватимуть динаміку зростання Інтернет аудиторії, її вподобання і очікування; стан ринку послуг та пристроїв для доступу в Інтернет; приклади споживання інформації через мобільні пристрої та зміни у інформаційних вподобаннях споживачів у найближчі 20 років.
 
Друга секція конференції «Нова медіа конвергенція» присвячена прикладам переходу традиційних медіа різного типу на мультимедійні платформи. Також у секції будуть представлені презентації на теми Newsroom 2.0, соціального телеперегляду, тощо.
 
Цікаві аспекти «Нового медіа бізнесу» обговорюватимуться у третій секції. Серед них: гроші в Інтернет, бізнес на мобільному контенті, мобільні аплікації проти веб-сайтів, прибутковість он-лайн радіо та інші цікаві теми.
 
Дата проведення: 12 травня 2011 року.
Місце проведення конференції: конференц-зал готелю Radisson BLU Hotel, вул. Ярославів Вал, 22, м. Київ.
Для бажаючих прийняти участь в конференції необхідно заповнити заявку та направити її до 9 травня 2011 на e-mail: pr@uapp.org  
Контактна особа з питань реєстрації і участі членів УАВПП:
Дарія Віннікова
Організаційний директор УАВПП
044-425-57-87
pr@uapp.org

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY