Координаційна рада Громадської кампанії проти встановлення цензури в Україні оголошує Всеукраїнський конкурс ідей дій на захист свободи висловлення думок.
Мета конкурсу ідей - підтримка локальних ініціатив, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблеми обмеження свободи вираження думок. Конкурс проводиться в рамках всеукраїнської громадської кампанії, метою якої є скасування неякісного закону «Про захист суспільної моралі».
До розгляду приймаються ідеї та сценарії публічних акцій, вірші, пісні, листівки, банери, демотиватори, відеоролики - будь-який креатив, що зачіпає проблему обмеження свободи вираження думок в Україні.
Номінації:
- Текстові та візуальні матеріали;
- Аудіо та відео матеріали;
- Ідеї та сценарії публічних акцій;
Конкурс проходить у 2 етапи. На першому етапі Оргкомітет конкурсу відбирає 10 кращих ідей, спрямованих на скасування «Закону про захист суспільної моралі». На другому етапі шляхом Інтернет-голосування на сайті Громадської кампанії (amoral.org.ua) буде відібрано 5 найкращих ідей, які будуть реалізовані в рамках Громадської кампанії проти впровадження цензури в Україні, в період з квітня по червень 2011 року.
Громадська кампанія проти впровадження цензури в Україну адмініструється Правозахисним центром «Поступ» в рамках програми малих грантів Марека Новицького за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (OSI).
Термін проведення:
Конкурсний відбір: 10 лютого - 20 березня 2011 р.;
Інтернет-голосування: 20-31 березня 2011 р.;
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, не залежно від віку, місця проживання, професійної підготовки, членства у творчих спілках і т.п.
Оргкомітет конкурсу:
Ольга Саломатова - координатор проектів Гельсінського фонду з прав людини в Польщі;
Володимир Яворський - виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
Костянтин Рєуцький - голова правління Правозахисного центру «Поступ», прес-координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»;
Наталія Соколенко - журналіст телеканалу СТБ, учасник кампанії «Стоп цензурі!».
Контакти координаторів:
Заявки приймаються у вільній формі на електронну пошту postup.hrc@gmail.com до 20 березня 2011 року;
У разі виникнення питань Ви можете звернутися по телефону: +38 050 922 23 48