detector.media
14.12.2010 11:05
Харківські телекомпанії об’єднають на одному сервері

У Харківській області створять єдиний сервер, де всі телекомпанії області зможуть обмінюватися відеоматеріалами про події з життя свого району та обласного центру. Про це повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич на нараді з керівниками районних телекомпаній 13 грудня, йдеться на сайті Харківської обласної держадміністрації.

 

Такі заходи щодо об'єднання всіх районних електронних засобів масової інформації в єдиний простір проводяться в рамках Програми інформатизації Харківської області на 2011-2013 роки. За словами Вікторії Маренич, це дозволить урізноманітнити інформаційну палітру новинних випусків як районних телеканалів, так і обласного державного телебачення, а також зекономити значну частину коштів, яка сьогодні витрачається ХОДТРК на відрядження у віддалені точки області.

 

«Створення подібного сервера назріло вже давно... Наша мета - налагодити якомога більш повний обмін інформацією, щоб жителі різних районів нашої області та самого обласного центру мали більш повне уявлення про життя Харківщини», - зазначила Вікторія Маренич.

 

Як ідеться у повідомленні, директори районних телекомпаній уже ознайомилися з проектом Програми розвитку інформаційного простору Харківської області, впровадження якої ініціює управління у справах преси та інформації.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY