detector.media
13.09.2010 18:15
ТВі просить суд визнати, що Нацрада перевищила повноваження

Телеканал ТВі подав позов в Окружний адміністративний суд міста Києва до Національної ради. Телеканал просить визнати не чинним та скасувати рішення Національної ради №1276 від 8 вересня 2010 року «Про анулювання додатків 1, 5, 6, 6/а, 7, 8 до ліцензії на мовлення НР № 1021-м від 28.10.2009р.»

 

«Телеканал ТВі від самого початку наголошував на відсутності у Національної ради повноважень анульовувати додатки до ліцензій. Як зазначалось під час засідання Національної ради, де приймалось рішення №1276, законодавство не наділяє Нацраду повноваженнями анульовувати додатки до чинних ліцензій на мовлення. Водночас, статтею 19 Конституції України Національна рада зобов'язана діяти виключно в тих межах повноважень, що встановлені законами України», - ідеться в прес-релізі каналу.

 

Таким чином, згідно з рішенням Національної ради, телеканал ТВі залишився з ліцензією на мовлення, яка є чинною, але яка не містить цілого ряду обов'язкових додатків до неї, що прямо суперечить вимогам статті 27 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 

«Окрім того, своїм рішенням Національна рада вирішила анулювати додатки до ліцензії, а потім ці анульовані додатки привести у відповідність до інших своїх рішень. При цьому рішення №1276 не містить жодних правових пояснень, як можна вже анульований додаток привести у відповідність до хоча б чого-небудь», - таким чином канал обґрунтовує відсутність наміру звертатися до Нацради по поновлення додатків, а вирішувати питання в суді.

 

Як заявляв канал раніше в інтерв'ю ТК, крім позову проти Нацради, ТВі має також намір звернутися зі касаційною скаргою на рішення Київського апеляційного адміністративного суду. Нагадаємо, 30 серпня Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив скасування результатів січневого конкурсу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на вільні частоти та визнання нечинними ліцензії 5-го каналу і ТВі.  

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY