У 2009 році ринок платного телебачення в Україні збільшився на 26%, порівняно з 2008 роком, і становив 1,46 млрд. грн., а за останні 3 роки - зріс в 2,6 разу. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу українського представництва російського агентства iKS-Consulting.
Кількість користувачів станом на 1 січня 2010 року становила близько 3,3 млн. домогосподарств, що відповідає проникненню цієї послуги у 21% загальної кількості домогосподарств.
При цьому загальна кількість ТБ-домогосподарств становить в Україні 15,3 млн.
За останні 5 років відбулося зниження кількості абонентів безкоштовного ефірного ТБ на 6-8% за рахунок переходу домогосподарств на платне ТБ.
Згідно з даними iKS-Consulting, станом на кінець 2009 року, ефірним ТБ в Україні користувалися близько 62% домогосподарств від загального числа абонентів ТБ, кабельним ТБ користувалися 21% домогосподарств, супутниковим ТБ - 16%, технологією IPTV в Україні користувалися всього 0,02% абонентів.
«Детектор медіа»