detector.media
12.02.2010 17:09
Національна асоціація рекламодавців США: телереклама втрачає ефективність

Американськы рекламодавці втрачають інтерес до телевізійної реклами. Про це свідчать дані дослідження Національної асоціації рекламодавців (Association of National Advertisers), пише Media Daily News.

 

Дослідження охопило 104 американських рекламодавів з 21 галузі промисловості, чиї сумарні надходження до бюджетів медіа становлять $14 більйонів. Серед них - Cisco Systems, GlaxoSmithKline, ING, Kraft, Marriott, State Farm та Clorox.

 

За даними опитування, 2010 року витратити бюджети на кампанії на ТБ планує 41% рекламодавців, і ці показники не надто відрізняються від торішніх. Та 2008 року йшлося про 68%, і така різниця дає підстави експертам робити висновки про спад телереклами.

 

Близько 62% опитаних засвідчили, що вплив телереклами стає меншим завдяки зростанню кількості інших рекламоносіїв. Майже всі рекламодавці переконані в необхідності вдосконалення вимірювання телеаудиторії. 82% респондентів висловили зацікавленість в індивідуальних замовленнях на вимірювання окремих рекламних роликів.

 

Знаковою тенденцією є зменшення песимістичних очікувань стосовно 30-секундних рекламних роликів. 19% опитаних припускають, що через 10 років вони відійдуть у минуле, тоді як минулого року про це сказали 28%.

 

Побажання точнішого потрапляння телероликів у цільову аудиторію висловили 78% рекламодавці, та лише 59% готові додатково за це заплатити. 80% учасників дослідження переконані у перспективності брендованого контенту*. 30% рекламодавців вбачають у цьому прийомі альтернативу 30-секундним роликам.

 

Соціальні мережі, інтернет- та контекстна реклама поступово перетягують бюджети телеканалів, як і решти ЗМІ. 77% опитаних засвідчили, що відмовилися від телереклами на користь соціальних мереж. 73% компаній планують скерувати кошти на інтернет-рекламу, 59% більше витрачатимуть на контекстну рекламу і 46% - на директ-маркетинг.

 

Брендований контент - рекламний прийом, що полягає у поєднані реклами бренду і розважального чи інформаційного контенту, при якому рекламна позначка не є очевидною. Таким чином стираються межі, що визначають категорії понять «реклама» і «розвага». Вперше прийом запровадили у 2001 році.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY