detector.media
10.12.2009 11:50
Гіларі Клінтон аплодує українській пресі
Гіларі Клінтон аплодує українській пресі

Під час зустрічі з міністром закордонних справ України Петром Порошенком щодо стратегічного партнерства країн держсекретар США Гіларі Клінтон підкреслила: «Ми аплодуємо розвиткові вільної преси та активної політичної культури в Україні», повідомляє інформаційне агентство УНІАН. Вона розповіла, що Америка підтримує інтеграцію України в НАТО та Євросоюз та задоволена демократичним розвитком країни.

 

Пані Клінтон висловила сподівання, що президентські вибори в Україні відбудуться чесно і прозоро. Вона розповіла, що США готові співпрацювати з будь-яким переможцем виборів. «Українці мають вирішити, хто буде їхнім лідером, обіцянка Помаранчевої революції, яка зворушила багатьох з нас, полягає в тому, що народ України має право вибирати лідера без втручань і без фальсифікацій», - переконана держсекретар США.

 

Міністр також відзначив демократичні досягнення України у встановленні свободи преси, рівного доступу кандидатів до ЗМІ. «Це перші президентські вибори в Україні, коли ніхто не знає, хто буде Президентом. Це теж є проявом демократії», - повідомив пан Порошенко.

 

Зустріч відбулася у Вашингтоні під час робочого візиту пана Порошенка до США.

 

Зокрема керівники зовнішньополітичних відомств України та США обговорили питання американських гарантій безпеки України у зв`язку з переукладенням договору між США та Росією щодо скорочення стратегічного озброєння, а також відновлення співпраці України і США у демонтажі ракет типу «Скад».

 

«Детектор медіа»

 

Фото - www.unian.net

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY