detector.media
08.12.2009 19:04
Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік

Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.

 

На інших канали групи СРР підніметься у порівнянні з 2009 роком. Наприклад, на НТН та К1 -  з $1000 до $1400 у прайм. Проте базова аудиторія у нових прайсах запропонована інша. За 18+ продаватиметься лише сам «Інтер», тоді як К1 і «Мегаспорт» - за 18-45, НТН - за 18-54 (нагадаємо, на таку ж аудиторію переходить і «1+1»), К2 - за Ж18-50 тощо.

 

При цьому продавці групи готові розглядати можливість продажів за іншими цільовими аудиторіями, які цікавлять рекламодавця. «До вашого розпорядження пропонується група телеканалів для всієї сім'ї. Позиціювання кожного з каналів на відповідну актуальну ЦА дає вам можливість чіткіше вибудовувати комунікації для всього різноманіття торгових марок ваших клієнтів. На додачу до цього хочу повідомити про нашу готовність з наступного року проводити продажі на базі інших специфічних ЦА, які обрані продуктами/брендами рекламодавців як стратегічні», - зазначається у супроводжувальному повідомленні Дмитра Дутчина.

 

Також зазнають змін сезонні коефіцієнти. У «депресивні» для реклами періоди вони знизяться до -45%, у «гарячі» - піднімуться до 33-37%. При цьому знижки та націнки вводяться для кожного тижня, тоді як раніше вони були помісячними.  

 

Шоп-лист розроблений для випадків, коли майже весь бюджет клієнта розподіляється на групу «Інтер». Конфігураційна знижка при цьому становить 30%, базовий СРР по всьому пакету - $424,43. «Це лише один з прикладів того, що може бути. Насправді сезонні, конфігураційні знижки та інші деталі обговорюватимуться в індивідуальному порядку з кожним клієнтом», - додав у розмові з кореспондентом ТК Дмитро Дутчин. 

 

З документу також випливає, що співпраця з «Первым каналом. Всемирная сеть»  у наступному році продовжиться.  Додатково цю інформацію підтвердив головний комерсант групи Олег Павленко. Нагадаємо, плани щодо ПКВС мала група «Відео Інтернешнл».

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY