detector.media
19.10.2009 17:59
Фахівці з інформаційно-комунікаційних технологій презентували свої «Настанови кандидатам у Президенти»

Представники галузі інформаційно-комунікаційних технологій запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї й інструменти інформаційного суспільства. Про це оголосила Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій на прес-конференції 19 жовтня, презентуючи свій проект «Настанови кандидатам у Президенти України "Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні"».

 

Громадська рада закликає кандидатів використати фаховий досвід, викладений у їхній колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю.

 

«Настанови кандидатам у Президенти України» є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

 

Член Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України Олександр Баранов наголосив, що впровадження інформаційних технологій повинно стати реальним, а не декларативним пріоритетом в Україні. «Дайте інформаційним технологіям точку опори - і вони змінять життя в нашій країні», - зазначив він.

 

Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова застерегла виборців від повторення помилок п'ятирічної давнини. Громадськість має критично ставитися до месиджів кандидатів у Президенти, не сприймати на віру обіцянки політиків у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і спиратися на колективний фаховий досвід учасників ринку.

 

Голова правління Інтернет-асоціації України Тетяна Попова повідомила, що «Настанови» вже розіслані політикам, які заявили про свій намір брати участь президентських перегонах. Документ надаватимуть усім кандидатам у Президенти України по мірі їх реєстрації, а також лідерам політичних партій і керівникам апарату парламентських комітетів.

 

Детально ознайомитися з «Настановами» можна на сайті Громадської ради.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY