detector.media
08.07.2009 09:22
Слідча комісія по Луценку шукає, хто злив інформацію в ЗМІ
Слідча комісія  по Луценку шукає, хто злив інформацію в ЗМІ

Тимчасова слідча комісія щодо інциденту за участі міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Франкфурті оприлюднить свої висновки не раніше вересня поточного року, повідомляє «Українська правда».

 

Про це повідомив журналістам у вівторок голова тимчасової слідчої комісії ВР, член фракції БЮТ Роман Забзалюк. «Висновки комісії будуть, скоріше за все, не раніше кінця вересня», – сказав він.

 

За словами депутата, перед цим члени комісії мають наміри поспілкуватися з представниками СБУ, Зовнішньої розвідки та МЗС на предмет «серйозного витоку інформації під грифом "для службового користування", зокрема, з такого відомства як Міністерство закордонних справ».

 

Разом з тим «Українській правді» відомо про запит, надісланий від імені Забзалюка на адресу СБУ з проханнях перевірити витоки інформації щодо листа посла України в Німеччині Наталії Зарудної, текст якого свого часу оприлюднила редакція.

 

Станом на вівторок, СБУ вже надіслала відповідь на запит, в якому, зокрема, сказано, що «за результатами проведеного розслідування, фактів щодо витоку інформації з МЗС до редакції інтернет-видання "Українська правда" не виявлено».

 

Крім того, за словами Забзалюка, ТСК хоче зустрітися з редактором та журналістами газети Bild для того, щоб з'ясувати, яким чином вони отримали інформацію щодо інциденту з українським міністром.

 

«Поки є загадкою і навіть посол не може нам відповісти, хто надав в Bild інформацію, яка була в результаті спростована самою ж газетою», – сказав Забзалюк.

 

Як відомо, газета «Більд» не спростовувала своєї інформації, але надала право сину міністра Олександру Луценку опублікувати на своїх сторінках спростування про те, що в його крові було виявлено алкоголю в розмірі 3 проміле. Також редакція зняла з сайту першу статтю, що стосувалася інциденту в аеропорту, але лишила інші три матеріали.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY