detector.media
02.01.2009 12:09
27 лютого у Москві відбудеться ІV щорічна конференція «Медіабізнес-2009»
27 лютого у Москві відбудеться ІV щорічна конференція «Медіабізнес-2009» («Рітц-Карлтон Москва»), повідомляють «Ведомости».
 
Сценарії розвитку ринку мас-медіа стануть основною темою конференції.
 
На конференції будуть розглянуті такі питання: як зміниться структура потенційних рекламодавців, які видання в сегменті глянсових журналів класу luxury зможуть утриматися на ринку, чи компенсується розширенням присутності періодичних ЗМІ в інтернеті падіння їхніх тиражів і рекламних зборів, яким медіахолдингам доведеться реструктурувати бізнес тощо.
 
В найближчі роки, за даними «Відео Інтернешнл», уповільнення росту рекламного ринку в Росії продовжиться і до 2012 р. становитиме 8-9% на рік. При цьому аналітики відзначають, що інтернет збільшить свою частку в загальносвітових витратах на рекламу з 8,6% у 2007 р. до 13,8% у 2010 р.
 
За прогнозом   президента Національної асоціації телерадіомовників Едуарда Сагалаєва, скорочення в теле- і радіокомпаніях у найближчому часі можуть сягнути мінімум 20% через зменшення доходів телерадіомовників.
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY