Немережевих приватних радіокомпаній у місті лише дві – ТРК «Фора» і ТОВ «Радіо “Нова хвиля”». Обидві станції через АТ «Інвестор» належать губернатору Харківської області Арсену Аракову, пише «Коммерсантъ».
«“Фору” Фельдман навряд чи купить – вона входить у структуру однойменної телерадіокомпанії. Методом винятку залишається “Нова хвиля”», – припустив у коментарі газеті начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Олексій Липчанський. За даними джерел «Коммерсанта», близько тижня тому Олександр Фельдман отримав для ознайомлення фінансову документацію «Нової хвилі».
Радіостанція «Нова хвиля» заснована в 1992 році, мовить на частоті 91,2 FM у Харкові та області. За даними TNS Ukraine, за середньодобовим охопленням «Нова хвиля» у другому півріччі 2007 року посіла 14-те місце серед радіостанцій, що мовлять у місті. Генеральний продюсер «Української радіогрупи» (радіостанції «Шансон», «Шарманка» і «Ренесанс») Анатолій Євтухов оцінив вартість «Нової хвилі» у 200 тис. доларів. Але, враховуючи завищені ціни на подібні активи, станція може коштувати до 1 млн. доларів.