19 травня, під час святкування 50-річчя Володимира Стретовича, між охоронцями нардепа та журналістами і фотокореспондентом таблоїда «Жизнь как она есть» сталася сутичка. Працівників видання, які прийшли на святкування в Будинок офіцерів без запрошення і встигли сфотографуватися та почастуватися з ювіляром, попросили залишити приміщення. В результаті було розбито фотоапарат кореспондента.
Помічник народного депутата Андрій (прізвище просив не називати) розповів «ТК», що Володимир Стретович цих журналістів не запрошував. «У нас є свідчення, що з таблоїда телефонували ще зранку і цікавилися, хто запрошений, які страви замовлені тощо, – сказав Андрій. – Тобто, вони планували потрапити на ювілей заздалегідь. Після того, як вони випили, ще один помічник Стретовича, Володимир Васильович, попросив їх залишити приміщення. Вони пішли, але потім знову повернулися. Коли ж їх знову попросили, то стався конфлікт, в результаті якого розбито фотоапарат. Наступного дня вони зателефонували й вимагали гроші за те, щоб вони не розміщували фотографії в газеті». Помічник депутата подав заяви до міліції та Печерської районної прокуратури м. Києва про вимагання грошей.
Головний редактор таблоїда Вадим Корчинський підтвердив «ТК» майже все, що трапилося, окрім того, що працівники видання вимагали гроші. «Наше видання часто друкує репортажі з днів народжень та ювілеїв публічних людей, – зазначив головред. – Зокрема одні з останніх – про Оксану Білозір та Віктора Пилипишина. Якщо герої публікацій просять із ними узгодити текст і фото, то ми завжди йдемо назустріч. Так, наші журналіст і фотокореспондент не були особисто запрошені, але вони відпрацьовували публічну людину в публічному, а не приватному місці».
За словами Вадима Корчинського, сам Стретович спочатку не відмовлявся сфотографуватися і дати інтерв’ю. «А потім наші працівники, можливо, розслабилися, все-таки було вже опівночі, тобто – “жизнь как она есть”. Наступного дня ми надрукували матеріал, а також лист до Стретовича з проханням вибачитися і відшкодувати кошти за пошкоджений фотоапарат. Ми подали заяви в міліцію та до Печерської районної прокуратури про відшкодування збитків і про перешкоджання діяльності журналістів», – сказав Вадим Корчинський.
Тим часом Володимир Стретович звернувся до Комісії з журналістської етики із проханням розглянути етичну поведінку журналістів таблоїда «Жизнь как она есть».
Вадим Корчинський повідомив, що комісія розглянула це питання і зробила висновок, що журналісти мали повне право робити матеріал про публічну людину в публічному місці. «Також нам порадили помиритися. Я не прихильник війни і готовий помиритися. Я не розумію, чому б народному депутату не вибачитися. Якщо потрібно вибачитися й мені – я не проти. Гадаю, що нам потрібно особисто зустрітися з Володимиром Стретовичем і узгодити всі питання», – підсумував Вадим Корчинський.