detector.media
04.04.2008 13:08
У НАТО вимагають від України повноцінної інформаційної кампанії про альянс
У НАТО вимагають від України повноцінної інформаційної кампанії про альянс

У НАТО звертають увагу Києва на необхідність проведення інформаційної кампанії про Альянс і забезпечення її відповідними ресурсами.

 

Про це йдеться у спільній заяві, прийнятій главами держав і урядів країн – членів НАТО за підсумками засідання комісії Україна-НАТО.

 

«... Союзники вітають збільшення зусиль України щодо інформування населення про співпрацю України з НАТО і безпосередньо сам Альянс. Підкресливши необхідність для України виділити відповідні ресурси для цих прагнень, союзники знову підтвердили свою підтримку українським публічним інформаційним зусиллям по всій країні», – говориться в заяві.

 

У тексті документа зазначено, що учасники засідання комісії «зустрілися, щоб обговорити статус і перспективи відносин Украина-НАТО, а також співпрацю, включаючи прагнення щодо ПДЧ».

 

«Союзники нагадали свою декларацію, прийняту вчора, у якій вони вітають українські євроатлантичні прагнення стосовно членства в НАТО. Вони погодилися, що Україна буде членом НАТО», – сказано в документі.

 

«План дій щодо членства – наступний крок для України на шляху до членства. Альянс чітко позначив свою підтримку українських прагнень приєднатися до ПДЧ», – говориться в заяві.

 

Також у документі зазначено, що починається період інтенсивних зустрічей із Україною на високому політичному рівні для вирішення питань, котрі ще залишилося вирішити стосовно ПДЧ.

 

«Перша оцінка буде зроблено міністрами закордонних справ у грудні. Міністри закордонних справ наділені повноваженнями вирішувати заявку України щодо ПДЧ», – сказано в документі.

 

Крім того, глави держав і урядів країн НАТО вітають український прогрес у реформуванні оборонного сектора і сектора безпеки.

 

Вони також звернули увагу на широкий спектр спільної активності, включаючи участь України в науковій програмі для забезпечення миру і безпеки, й очікують імплементації програми з обміну інформацією щодо ситуації в повітрі.

 

«Українська правда»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY