detector.media
«Телекритика»
15.10.2007 15:15
18 жовтня пройде прес-конференція «„Джинса” – системна корупція у ЗМІ чи корпоративна проблема медійників?!»

У четвер,18 жовтня, в УНІАНІ відбудеться прес-конференція на тему „Джинса” – системна корупція у ЗМІ чи корпоративна проблема медійників?!”. До участі у прес-конференції запрошені шеф-редактор видання „Детектор медіа” Наталія Лігачова, виконавчий директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар, голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Гузь, голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради 5-го скликання Андрій Шевченко, керівник проекту „Обережно, „джинса”!” Ігор Чайка.

 

В рамках проекту „Обережно, „джинса”!” протягом серпня-вересня 2007 року на базі 4-х регіональних телерадіокомпаній - Чернігівська ОДТРК, Кримська ОДТРК (Симферополь), телекомпанія „Рівне-1” та Харьківська ОДТРК (ОТБ) – було створено цикл телевізійних програм у форматі «прямого ефіру» з одночасною трансляцією в ефірі фільму «Свобода «джинси»? Український контекст…». У дискусіях щодо проблем зі свободою слова, стосунків українських медіа, політиків і влади взяли участь журналісти, редактори та власники регіональних ЗМІ, представники влади, медіа-експерти, представники незалежних медіа-профспілок, медіа-юристи.

 

Тексти програм оприлюднені на сайтах партнерів проекту (Детектор медіа, Інститут Масової Інформації, Незалежна медіа-профспілка України).

 

Проект „Обережно, „джинса”!” є продовженням документального циклу, створеного в рамках проекту „Документально - про проблеми журналістів та ЗМІ – в телеефірі” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні (фільми „Свобода „джинси”? Український контекст...” і „Соло для медіа”, ІМІ, студія „Тайм продакшн”, 2006 р.), присвяченого стану та проблемам українських ЗМІ часів „новітньої історії”.

 

До кінця року буде створено оригінальну телевізійну версію в DVD-форматі, до якої увійдуть найцікавіші фрагменти з усіх програм, створених в рамках проекту „Обережно, „джинса”!”, та прес-конференції в УНІАНІ.

 

Початок прес-конференція о 15-30 (вул. Хрещатик, 4, УНІАН, конференц-зал).

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY