Ймовірними є два варіанти подальшого розвитку чергової вітчизняної кризи (цього разу - із бензином). Ймовірними є два варіанти подальшого розвитку чергової вітчизняної кризи (цього разу - із бензином): або хтось відверто „валить” В. Януковича або ж криза робиться з його відома після декількох „човникових” вояжів до Москви, аби героїчно здолати пізніше економічні негаразди та заробити проценти рейтингу.
Принаймні його міністр, якій в уряді відповідає за облік палива та світла і є винним за все, що там іще відбудеться ( на щось інше з цієї проблеми він, судячи із телерепортажів, вочевидь не впливає), із впевненою посмішкою чи то камікадзе, чи то просто людини, яку невдовзі зроблять „стрілочником” - підозріло й нервово спокійний та самовпевнений. І це лише підтверджує друге припущення.
Те, що Сергій Тулуб говорить в телеінтерв’ю – типова вітчизняна урядова „феня” або ж минулорічний сніг. Навіть протитанковому їжаку зрозуміло, що зернова криза літа–2003 та цьогорічна бензинова - речі одного порядку. Уряд примушує жити за циферблатом, в якого відламалася годинна стрілка, та й хвилинна також. Він хоче, аби ми стали людьми із секундним метушливим кругозором.
На українському ринку нафтопродуктів існують монопольні домовленості із декількома найпотужнішими операторами цього ринку, які не приховують російських коренів. „Планово” затримуючи підвищення стипендій, зарплат, соціальних виплат, уряд довго шукав механізм подальшого обдурення громадян та приховування 10 мільярдів гривень. Нарешті, його знайдено – це карколомне підвищення цін на бензин.
Додатковий електоральний адреналіновий ефект бензиновій кризі додає й новий закон України „Про розвиток автомобільної промисловості України”, який вступив в силу з 00-00 годин 24 травня. Тепер вже ніхто не буде сумніватися в тому, що півторасантиметровий зазор між деталями „Таврії” є елементом дизайну, а черги біля автозаправок – це місце, де люди, які щойно отримали зарплату, несумісну із життям, просто бояться загубити один одного, масово хворіючи „народною катарактою”. Така держава дуже любить дурнів, бо тільки вони відповідають їй взаємністю...
А уряд занадто надоїдливо та одноманітно доводить світу та власному народові необхідність свого існування, проводячи страшну економічну стратегію, безглузду та безпощадну.
Від редакції: У випуску новин ТСН ("Студія 1+1") у понеділок було повідомлено про наступні причини підвищення цін на пальне в Україна. Цитуємо за
"Оглядом телеефіру":
"
Росія дала чітко зрозуміти, що інтеграція для неї – це одне, а національні інтереси – інше
СТУДІЯ: Цього ж дня Росія дала чітко зрозуміти, що інтеграція для неї – це одне, а національні інтереси – інше. Підвищення тарифів на експорт нафти, що стало однією з причин підвищення цін на пальне в Україні, Володимир Путін назвав вимушеним, але спрямованим на захист власного ринку. Виявляється, у Росії, яка є одним із світових постачальників нафти, побоюються за сільгоспвиробників, яких можуть необгрунтовано позбавити нафти і пального".